Veletrh R + T 2012, Stuttgart

Společnost ISOTRA se již po páté zúčastnila nejprestižnějšího veletrhu stínicí techniky R+T 2012 ve Stuttgartu. Na ploše o rozloze 210 m2 byly prezentovány novinky a trendy ve stínicí technice a technologii výroby. Veletrh byl také důležitým mezníkem z pohledu korporátní komunikace společnosti, kdy byla představena zcela nová podoba loga při příležitosti 20 let existence společnosti ISOTRA na trhu stínicí techniky.

Náš stánek na veletrhu R + T 2012


Produktové portfolio bylo rozšířeno o řadu nových produktů. V exteriérové stínicí technice byla představena nová venkovní žaluzie Setta, která je špičkou ve venkovním zastíněn í z pohledu účelnosti a designu. Variabilita montáže, elegance a dokonalé zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie unikátní stínicí prvek pro veškeré typy objektů.

Široké odborné veřejnosti jsme předvedli nové typy terasových a košových markýz, které jsou vhodné pro zastřešení malých i velkých prostor teras a verand. Nechte se inspirovat designovými trendy a širokou nabídkou kvalitních barevných látek, která umožní výběr dle Vašich představ.

V interiérové stínicí technice jsme nabídli novou řadu látkových rolet - roletku Sunlite s ozdobnou horní lištou doplněnou o led-diodové osvětlení a dvě nové látkové rolety Nemo a Luna, jejichž originalita spočívá ve výběru mezi klasickou látkou a látkou den-noc. Z designového hlediska můžete sladit roletky s oknem v imitaci dřeva. Stávající látková roleta Verra byla rozšířena o provedení Verra metal nabízející celokovové provedení a garantovanou maximální plochu 10 m2.

Veletrh R + T 2012Veletrh R + T 2012Veletrh R + T 2012Veletrh R + T 2012

Další představenou novinkou v oblasti interiérových žaluzií je Cetta Economy s lamelami o šíři 35 mm nebo 50 mm. Její využití je vhodné jak do interiéru bytu, tak do výrobních hal, administrativních budov a velkých prostor, kde je kladen důraz především na funkčnost a estetické vnímání.

20. výročí představuje pro společnost významné jubileum působení na trhu a udává jasný signál našim zákazníkům a obchodním partnerům. ISOTRA, to je záruka inovací, spolehlivosti, odbornosti a tradice. V souvislosti s tímto mezníkem došlo ke změně korporátní komunikace společnosti a grafické podoby loga, které bylo prezentováno na veletrhu ve Stuttgartu. Nové logo bylo vytvořeno s maximálním důrazem na čitelnost a jasnou rozpoznatelnost v konkurenčním prostředí. Vznikla nezaměnitelná podoba značky, jejíž červený základ znázorňuje dynamiku, se kterou se společnost ISOTRA již dvě desetiletí rozvíjí.