ISOTRA pergola

Stáhnout aplikaci

Máme pro vás skvělou novinku – spustili jsme pro vás uživatelsky přívětivou mobilní aplikaci, ve které si můžete nakonfigurovat vlastní bioklimatickou samonosnou pergolu Artosi. Aplikace je volně ke stažení v Google Play a v App Store. Co všechno naše nová aplikace dokáže? Odpověď naleznete v dnešním článku.

3D model jako základ úspěchu

V naší mobilní aplikaci i webovém konfigurátoru hraje prim detailní 3D model naší pergoly, díky němuž si zákazník může pergolu různě otáčet, měnit velikost a náklon, polohu slunce a stínu a mnoho dalších funkcí. Tento model byl následně použit jako hlavní prvek pro mobilní aplikaci.

Responzivní, intuitivní aplikace

U vývoje aplikace jsme kladli důraz na responzivitu a uživatelsky přívětivé rozhraní. Mysleli jsme samozřejmě i na klienty v zahraničí a díky tomu je naše aplikace k dostání v šesti jazykových mutacích.

A co tedy naše aplikace uživateli umožňuje? Zájemce si může vybrat, zda si pergolu zobrazí v prázdném prostředí, umístí ji do konkrétní fotky, nebo ji zasadí do reálného prostředí snímaného přes kameru jeho chytrého telefonu.

Člověk si v aplikaci může pergolu libovolně natáčet, měnit její rozměry, barvy lamel či stojných noh, doplnit ji o screenové rolety, či si ji zobrazit v konkrétní denní dobu, aby měl představu o poloze slunce a zastíněné oblasti pod pergolou. Díky snímání reálného prostředí si tak pergolu upravujete dle svých představ přesně v místech, kam chcete pergolu posléze umístit.

Jakmile jste spokojeni s návrhem, můžete si pergolu uložit, poslat si ji na e-mail, nebo ji přes aplikaci rovnou poslat jako poptávku k nacenění k nám do Isotry, kde se jí začneme ihned zabývat.

A co dál?

V současnosti aplikaci neustále vylepšujeme a hledáme i ty nejmenší nedostatky, aby byl zážitek pro uživatele co nejpříznivější. Chystáme možnost dynamického počítání ceny přímo v aplikaci, kdy zájemce rovnou uvidí orientační cenu pergoly v závislosti na parametrech, které si v aplikaci navolil.

Věříme, že vám naše aplikace usnadní rozhodování a pomůže vám ve výběru ideální pergoly pro váš domov.

Váš tým ISOTRA.

Stáhnout aplikaci