Menu
800 800 110

Markýzy

Slaďte markýzu s exteriérem svého domu. Vyberte si terasovou markýzu z mnoha různých provedení nebo využijte košovou markýzu pro komerční účely.

Terasové markýzy

Košové markýzy

Prožijte krásný den na balkoně či terase v příjemném stínu pod venkovními markýzami ISOTRA. Naše markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální nepromokavé povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm. Markýzy na balkon nebo terasu vytvoří u vašeho domu příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli v horkém létě i za nevlídného počasí.

Každá markýza je potažena akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten ji chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost markýzy a její stálou barvu. Vyberte si z množství dekorů takovou markýzovou látku, která se bude na vaši terasu nebo váš balkon hodit nejlépe.

Nabízíme vám markýzy terasovité pro použití na balkonech a u rodinných domů a košovité markýzy, vhodné pro použití v komerční sféře. Vyberte si svou novou markýzu ISOTRA už dnes.

Typy markýz: košové markýzy, terasové markýzy

Proč jsou markýzy ISOTRA tak oblíbené?

Zvažujete pořízení markýzy? Podívejte se, jak vypadají naše markýzy po instalaci, a prohlédněte si také snadný montážní a instalační návod.

Mohlo by vás zajímat: Žaluzie, Rolety, Plisse, Japonské stěny, Sítě proti hmyzu, Nástrojárna, Vlastní technologie, Výroba komponentů

Terasové markýzy, Košové markýzy