Menu
800 800 110

Archiv aktualit

Novinky v sortimentu – screenové rolety

Produktovou skupinu screenové rolety rozšiřujeme od 1. 6. 2017 o 2 zcela nové typy: Screenová roleta HR7, Screenová roleta HR8-ZIP. 

Den stínicí techniky, 16. květen 2017

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST), jehož je naše společnost ISOTRA členem, pořádá již posedmé Den stínicí techniky. Hlavním smyslem je zaměřit pozornost koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínicí techniky.

Pozvánka na veletrh Architect&Work, Švýcarsko

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh Architect&Work, který se zaměřuje na inovativní produkty, materiály, aplikace a služby, jenž jsou prezentovány až na základě posouzení a schválení ze strany vybraných architektů a designérů.

Nový typ venkovní rolety ADMIRA – uvádíme na trh od 1. 4. 2017

Rádi bychom Vám představili nový typ venkovní rolety ADMIRA, kterou uvádíme na trh od 1. dubna 2017.

Produkty ISOTRA jako BIM objekty

Rádi bychom Vás informovali, že naše produkty – venkovní žaluzie, venkovní rolety a screenové rolety – byly ve spolupráci se společností BIM Project s.r.o. zařazeny do virtuální knihovny BIM pro nejrozšířenější projekční softwary v Evropě – Revit a ArchiCAD.

Pozvánka na veletrh Coneco, Bratislava

Dovolujeme si Vás pozvat na 38. ročník veletrhu CONECO, který přináší nové trendy ve stavebnictví a architektuře a zaměřuje se mimo jiné na revoluční materiály pro stavebnictví, úspory energií a inteligentní systémy pro řízení domácností.

ISOTRA – Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Společnost ISOTRA a.s. získala, stejně jako v minulých letech, pro rok 2017 certifikát „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“, který uděluje Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST).

PF 2017

Jménem celé společnosti ISOTRA a.s. Vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů v novém roce 2017.

Získali jsme ocenění TOP EXPO na veletrhu FOR ARCH 2016

Firma ISOTRA se letos rozhodla potvrdit své postavení lídra ve stínicí technice a posílit tak sílu značky ISOTRA účastí na sedmadvacátém ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se konal ve dnech od 20. do 24. září 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Hledáme distributora v Itálii

Firma ISOTRA a.s. nabízí příležitost společnostem, které mají dlouhodobé zkušenosti s distribucí a instalací venkovní stínicí techniky.

O nás