Menu
800 800 110

Archiv aktualit

Certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Již šestým rokem Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) přidělilo certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky firmám, které splnily podmínky pro jeho přidělení a které jsou spolehlivým dodavatelem.

ISOTRA a.s. vítězem prestižní soutěže EY Podnikatel roku 2017 Moravskoslezského kraje

Dne 22. ledna 2018 v Ostravě společnost EY pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje pana Iva Vondráka vyhlásila vítěze a držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 Moravskoslezského kraje. Stali se jimi Bohumír Blachut a Erich Stavař, majitelé rodinné firmy ISOTRA a.s.

PF 2018

Jménem celé společnosti ISOTRA a.s. Vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů v novém roce 2018.

ISOTRA a.s. posedmé na veletrhu R+T 2018, Stuttgart

Přední světový veletrh pro rolety, dveře/vrata a systémy proti slunečnímu záření se bude konat ve dnech 27. února – 3. března 2018 v areálu výstaviště Landesmesse Stuttgart.

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat.

Významné ocenění společnosti ISOTRA a.s.

Naše společnost získala tři prestižní ocenění v průběhu roku 2017: ocenění AAA rámci hodnocení CZECH TOP 100, ocenění Český lídr a ocenění AI EUROPEAN EXCELLENCE.

Novinky v sortimentu – screenové rolety

Produktovou skupinu screenové rolety rozšiřujeme od 1. 6. 2017 o 2 zcela nové typy: Screenová roleta HR7, Screenová roleta HR8-ZIP. 

Den stínicí techniky, 16. květen 2017

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST), jehož je naše společnost ISOTRA členem, pořádá již posedmé Den stínicí techniky. Hlavním smyslem je zaměřit pozornost koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínicí techniky.

Pozvánka na veletrh Architect&Work, Švýcarsko

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh Architect&Work, který se zaměřuje na inovativní produkty, materiály, aplikace a služby, jenž jsou prezentovány až na základě posouzení a schválení ze strany vybraných architektů a designérů.

Nový typ venkovní rolety ADMIRA – uvádíme na trh od 1. 4. 2017

Rádi bychom Vám představili nový typ venkovní rolety ADMIRA, kterou uvádíme na trh od 1. dubna 2017.

O nás