Menu
800 800 110

Kariéra

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pokud se zrovna rozhodujete stát se součástí týmu ISOTRA a.s., který tvoří cca 500 zaměstnanců, pak nám dovolte, abychom Vám poskytli stručné informace o naší společnosti a tím Vám usnadnili Vaše rozhodování.

ISOTRA a.s. je významná společnost s dlouholetou tradicí zabývající se vývojem a výrobou stínící techniky. Kromě této základní oblasti podnikání zajišťujeme mnoho dalších činností, od návrhu vývojového plánu, přes výrobu nástrojů, lisování, lakování, vlastní výrobu, montáž, až po záruční a pozáruční servis koncovým zákazníkům.

Naše společnost zaujímá přední pozici na českém trhu a exportuje do více než 40 zemí světa. Toto naše postavení je výslednicí nejen restrukturalizace a změn v oblasti technologické a investiční, ale především změn postojů a chování lidí. Víme, že mít vysoce kvalifikované a motivované zaměstnance nám pomůže udržet si dobré postavení na trhu v současné době i v budoucnu. Proto našim zaměstnancům nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, o kterých se více dozvíte v sekci „Benefity“.
Vytvoříme Vám podmínky pro dobrý výdělek a odpovídající sociální zázemí. Otevřenou komunikací se zaměstnanci se snažíme o pochopení vzájemných potřeb a jejich přibližování. Pro úspěch firmy je rozhodující zdravě fungující kolektiv zaměstnanců.

Víme, že nástup do nového zaměstnání je pro většinu lidí důležitou změnou, která se promítá i do osobního života. Zejména první dny zaměstnanec poznává spoustu nových věcí (pracoviště, spolupracovníky, firemní kulturu aj.) a dostává mnoho nových informací. Věříme, že s naší pomocí toto období zvládnete v co možná nejkratším čase a stanete se brzy platným členem našeho týmu.

356298


Pokud jste se rozhodli posílit náš tým, přeji Vám, aby se naplnila všechna Vaše očekávání spojená s novým zaměstnáním.

Mgr. Josef Byrtus
personální ředitel

Kariéra