Kariéra v ISOTRA a.s.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pokud se zrovna rozhodujete stát se součástí týmu ISOTRA a.s., který tvoří více než 560 zaměstnanců, pak nám dovolte, abychom Vám poskytli stručné informace o naší společnosti a tím Vám usnadnili Vaše rozhodování.

ISOTRA a.s. je významná společnost s dlouholetou tradicí zabývající se vývojem a výrobou stínící techniky. Kromě této základní oblasti podnikání zajišťujeme mnoho dalších činností, od návrhu vývojového plánu, přes výrobu nástrojů, lisování, lakování, vlastní výrobu, montáž, až po záruční a pozáruční servis koncovým zákazníkům.

Naše společnost zaujímá přední pozici na českém trhu a exportuje do více než 45 zemí světa. Toto naše postavení je výslednicí nejen restrukturalizace a změn v oblasti technologické a investiční, ale především změn postojů a chování lidí. Víme, že mít vysoce kvalifikované a motivované zaměstnance nám pomůže udržet si dobré postavení na trhu v současné době i v budoucnu. Proto našim zaměstnancům nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, o kterých se více dozvíte v sekci „Benefity“.
Vytvoříme Vám podmínky pro dobrý výdělek a odpovídající sociální zázemí. Otevřenou komunikací se zaměstnanci se snažíme o pochopení vzájemných potřeb a jejich přibližování. Pro úspěch firmy je rozhodující zdravě fungující kolektiv zaměstnanců.

Víme, že nástup do nového zaměstnání je pro většinu lidí důležitou změnou, která se promítá i do osobního života. Zejména první dny zaměstnanec poznává spoustu nových věcí (pracoviště, spolupracovníky, firemní kulturu aj.) a dostává mnoho nových informací. Věříme, že s naší pomocí toto období zvládnete v co možná nejkratším čase a stanete se brzy platným členem našeho týmu.

Pokud jste se rozhodli posílit náš tým, přeji Vám, aby se naplnila všechna Vaše očekávání spojená s novým zaměstnáním.

Mgr. Josef Byrtus
personální ředitel