Kariéra
v ISOTRA a.s.

Staňte se součástí úspěšné a prosperující firmy ISOTRA a.s.

Čeká Vás zajímavá práce ve skvělém kolektivu a spoustu výhod a benefitů u jednoho z největších dodavatelů stínicí techniky v České republice s 30letou tradicí.

Uplatnění je velmi široké, jelikož výrobky nám vznikají pod rukama od vývoje, přes přípravné činnosti výroby, samotnou výrobu až po montáž a své zákazníky si hýčkáme záručním a pozáručním servisem.

Od doby, kdy se švagři Bohumír Blachut a Erich Stavař rozhodli začít podnikat uběhlo již 30 let a od té doby se mnohé změnilo. Začínali doma v garáži, dnes výrobní areál firmy ISOTRA a.s. zaujímá 55 000 m2 v Opavě a 7 000 m2 v Bruntále.

Společnost ISOTRA a.s. si udržuje přední pozici na českém trhu ve stínicí technice a exportuje do více než 45 zemí světa. Jsme si vědomi, že je velmi důležité mít kvalifikované a motivované zaměstnance, díky kterým si můžeme udržet a dále upevňovat své postavení na trhu.

Díky našemu skvělému kolektivu zaměstnanců jsme dlouhodobě držitelem několika významných ocenění, které nám dokazují, že naše kroky k neustálému zlepšování dávají smysl a společnými silami můžeme naši společnost posouvat dále.

Se všemi zaměstnanci se známe osobně a s otevřenou komunikací se snažíme o soulad vzájemných potřeb, protože víme, že pro úspěch celé firmy je rozhodující mít fungující kolektiv zaměstnanců a plnit společné cíle, nejen v pracovní, ale i osobní rovině.

Víme, že nástup do nového zaměstnání je pro většinu lidí náročnou změnou. Zejména první dny zaměstnanec poznává spoustu nových věcí (pracoviště, kolegy, firemní kulturu aj.) a dostává mnoho nových informací. Pomocí našich podpůrných materiálů a pečlivému zaškolení věříme, že se v co nejkratší době stanete plnohodnotným členem našeho týmu.

KariéraVolné pozice

Ozvěte se námNenašli jste vhodnou pozici?

Oslovila Vás naše společnost a nenašli jste volnou odpovídající pozici? Napište nám něco o sobě a připojte svůj životopis. Rádi uvítáme v naší ISOTRA rodině nové posily.

DostaneteBenefity

Našich zaměstnanců si vážíme, a proto jim nabízíme celou řadu zajímavých benefitů, které jsou zaměřeny jak na pracovní, tak i na volnočasové aktivity.

Pracovní volno k regeneraci pracovních sil

Pracovní volno k regeneraci pracovních sil

Zaměstnancům je poskytováno pracovní volno s náhradou mzdy za stanovenou odpracovanou pracovní dobu za kalendářní rok nebo jeho poměrnou část.
Indispoziční volno, tzv. sick days

Indispoziční volno, tzv. sick days

Zaměstnanec může čerpat dva dny placeného volna za kalendářní rok bez potvrzení lékaře.
Závodní stravování

Závodní stravování

V areálu společnosti se nachází jídelna, kde mohou zaměstnanci využít závodní stravování, na které ISOTRA a.s. přispívá.
Bonus za odpracovanou dobu

Bonus za odpracovanou dobu

Zaměstnanec obdrží finanční bonus měsíčně ke mzdě za odpracování stanovené pracovní doby.
Odměna  za překročení hospodářského výsledku

Odměna za překročení hospodářského výsledku

Za překročení hospodářského výsledku zaměstnavatel vyplácí zaměstnancům finanční odměnu nad rámec stanovené mzdy.
Penzijní připojištění

Penzijní připojištění

ISOTRA a.s. přispívá zaměstnanci příspěvek na penzijní připojištění až do výše 4% z vyměřovacího základu jeho mzdy.
Odměny za pracovní, životních jubilea a při odchodu na důchod

Odměny za pracovní, životních jubilea a při odchodu na důchod

Při významných pracovních a životních jubileích poskytujeme svým zaměstnancům odměnu.
SODEXO poukázky na volnočasové aktivity

SODEXO poukázky na volnočasové aktivity

Za dlouhodobou spolupráci zaměstnanec obdrží formou nepeněžního plnění poukázky na volnočasové aktivity s možností čerpání na kulturní, sportovní, zdravotnické a jiné účely.
Společensko-kulturní akce

Společensko-kulturní akce

Dvakrát ročně pořádáme společenské akce, kde se sejdeme jako jedna velká rodina.

ŠkolímeVzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Abychom naši společnost mohli posouvat dále, přikládáme důležitou roli také dalšímu vzdělávání našich zaměstnanců. Každoročně je zpracováván plán vzdělávání, který je zaměřen nejen na odborné, ale i profesní vzdělávání zaměstnanců.

V rámci zkvalitňování zaměstnaneckých vztahů realizovala ISOTRA a.s. v posledním období investice do modernizace školících prostor a zařízení pro stravování zaměstnanců. V rámci podpory informovanosti a komunikace se zaměstnanci zajišťuje ISOTRA a.s. vydávání vlastních podnikových novin.

V roce 2020 byla opětovně uzavřena spolupráce mezi OHK Opava a ISOTRA a.s.“ o realizaci podporovaného vzdělávání zaměstnanců v rámci projektu. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Vzdělávání probíhá v těchto oblastech

  • Obecné IT
  • Měkké a manažerské dovednosti
  • Technické a jiné odborné vzdělávání

V současné době je plán vzdělávání zaměřen na realizaci dalšího projektu „Implementace principů štíhlé výroby v ISOTRA a.s.“. Projekt je zaměřen na management systému zeštíhlování procesů (TOP management), management toku přidané hodnoty (vedoucí středisek, mistři, přední dělníci), management správy a administrace organizace, na zaměstnance podílející se na údržbě (obsluhy strojů, strojníci, údržba) i zaměstnance s obchodní činností. Hlavním cílem projektu a vzdělávacích aktivit je naučit zaměstnance znalostem a dovednostem, které povedou k větší efektivitě a profesionalitě vykonávané práce, která nebude zatížena ztrátami a plýtváním. To povede ke zvýšení firemní konkurenceschopnosti na trhu (cena, náklady, kvalita, včasnost dodávek aj.) a tím i k udržitelnosti výroby, zaměstnanosti a zajištění stability na trhu.

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

To jsme myPoznejte nás osobně

Lucka

Lucka

Svou kariéru jsem započala v ISOTRA a.s. v roce 2010, kdy jsem po maturitě nastoupila jako administrativní pracovník. V roce 2019 uvedla společnost na trh nový výrobek – hliníkovou pergolu ARTOSI. V této souvislosti mi byla nabídnuta pozice výrobní dispečerky na nově vzniklém středisku Pergoly a od roku 2022 zde pracuji jako vedoucí střediska.
Adam

Adam

Pro ISOTRA a.s. pracuji od 1.8.2019 na středisku Venkovní žaluzie jako obsluha válcovacích tratí. To znamená, že vyrábím jednotlivé lamely, ze kterých moji kolegové kompletují celou žaluzii. Práce mě moc baví, motivuje mě práce v úkolu, protože si sám svým přičiněním mohu vydělat více peněz a navíc tady máme super kolektiv.
David

David

Již více než 15 let je můj život spjat se společností ISOTRA. Nastoupil jsem 1.12.2006 jako nástrojář a díky této práci jsem poznal celou výrobu společnosti. V nástrojárně pracuji stále.

Naše společnostŽivot v ISOTRA a.s.

Zeptejte se nás

Napište nám

Velmi nás těší, že Vás naše společnost zaujala a rozhodli jste se nás oslovit svým šarmem a životopisem. Veškeré Vaše sdělené údaje slouží pouze pro nás a proces spojený s náborem nových zaměstnanců a nebudou dále nijak zpracovány. Abychom Vás mohli kontaktovat, potřebujeme znát také Váš email a telefon.
Procházet
Odesláním dotazu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení společnosti, podle ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., ve znění novel, na elektronickou adresu odesílatele. Odesílatel zprávy si je plně vědom toho, že tento souhlas je oprávněn kdykoliv v budoucnu odvolat, a to jak pro přijetí jednotlivé zprávy, tak pro přijímání obchodních sdělení.