Japonské stěny Cheb - reference

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj Brno Břeclav Česká Lípa České Budějovice Český Těšín Děčín Frýdek-Místek Havířov Havlíčkův Brod Hodonín Hradec Králové Cheb Chomutov Jablonec nad Nisou Jihlava Karlovy Vary Karviná Kladno Kolín Krnov Kroměříž Liberec Litoměřice Litvínov Mladá Boleslav Most Nový Jičín Olomouc Opava Orlová Ostrava Pardubice Písek Plzeň Praha Prostějov Přerov Příbram Sokolov Šumperk Tábor Teplice Trutnov Třebíč Třinec Uherské Hradiště Ústí nad Labem Vsetín Zlín Znojmo

Oživte svůj interiér

Vyzkoušejte japonské stěny od Isotra.
Japonské stěny jsou ideálním stíněním pro velké prosklené plochy. Originálními, designovými stěnami zastíníte jako francouzská okna, tak s nimi například můžete předělit velkou místnost. Japonské stěny vytvářejí zcela výjimečný vzhled interiéru, a proto jsou ideální volbou pro všechny milovníky designu. Můžete si vybrat z velkého množství vzorů a barev, včetně způsobu ovládání.

Chcete vědět víc?

Tradiční český výrobce Isotra se zabývá vývojem, výrobou a prodejem špičkové stínící techniky. Volbou japonských stěn od Isotra neuděláte chybu, nejen že dodají eleganci a šmrnc vašemu interiéru, ale také příjemně zastíní, či předělí místnost.

Chci japonské stěny v Chebu.

Zeptejte se nás

Kontaktní formulář

Rádi vám odpovíme na vaše otázky, stačí vyplnit formulář a my Vám nejpozději do 3 pracovních dnů odpovíme.
Odesláním dotazu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení společnosti, podle ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., ve znění novel, na elektronickou adresu odesílatele. Odesílatel zprávy si je plně vědom toho, že tento souhlas je oprávněn kdykoliv v budoucnu odvolat, a to jak pro přijetí jednotlivé zprávy, tak pro přijímání obchodních sdělení.