Menu
800 800 110

Archiv aktualit

PF 2018

Jménem celé společnosti ISOTRA a.s. Vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů v novém roce 2018.

ISOTRA a.s. posedmé na veletrhu R+T 2018, Stuttgart

Přední světový veletrh pro rolety, dveře/vrata a systémy proti slunečnímu záření se bude konat ve dnech 27. února – 3. března 2018 v areálu výstaviště Landesmesse Stuttgart.

Jak jsme vlastně začínali aneb Pohled do 25. leté historie firmy ISOTRA a.s.

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat.

Významné ocenění společnosti ISOTRA a.s.

Naše společnost získala tři prestižní ocenění v průběhu roku 2017: ocenění AAA rámci hodnocení CZECH TOP 100, ocenění Český lídr a ocenění AI EUROPEAN EXCELLENCE.

Novinky v sortimentu – screenové rolety

Produktovou skupinu screenové rolety rozšiřujeme od 1. 6. 2017 o 2 zcela nové typy: Screenová roleta HR7, Screenová roleta HR8-ZIP. 

Den stínicí techniky, 16. květen 2017

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST), jehož je naše společnost ISOTRA členem, pořádá již posedmé Den stínicí techniky. Hlavním smyslem je zaměřit pozornost koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínicí techniky.

Pozvánka na veletrh Architect&Work, Švýcarsko

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh Architect&Work, který se zaměřuje na inovativní produkty, materiály, aplikace a služby, jenž jsou prezentovány až na základě posouzení a schválení ze strany vybraných architektů a designérů.

Produkty ISOTRA jako BIM objekty

Rádi bychom Vás informovali, že naše produkty – venkovní žaluzie, venkovní rolety a screenové rolety – byly ve spolupráci se společností BIM Project s.r.o. zařazeny do virtuální knihovny BIM pro nejrozšířenější projekční softwary v Evropě – Revit a ArchiCAD.

Pozvánka na veletrh Coneco, Bratislava

Dovolujeme si Vás pozvat na 38. ročník veletrhu CONECO, který přináší nové trendy ve stavebnictví a architektuře a zaměřuje se mimo jiné na revoluční materiály pro stavebnictví, úspory energií a inteligentní systémy pro řízení domácností.

ISOTRA – Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Společnost ISOTRA a.s. získala, stejně jako v minulých letech, pro rok 2017 certifikát „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“, který uděluje Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST).

O nás