Den stínicí techniky, 16. květen 2018

Společnost ISOTRA působí na trhu již od roku 1992. Během 25 let existence společnosti jsme si díky vlastnímu vývoji a výzkumu vypracovali vedoucí pozici v oblasti clon slunečního záření a energetické úspornosti stínicí techniky nejen v České republice, ale i ve světě. Dodáváme produkty, které významně přispívají jak k bezpečnosti a energetickým úsporám, tak k pohodlí a příjemnému a modernímu vzhledu Vašich domácností.

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST), jehož je naše společnost ISOTRA členem, pořádá již poosmé Den stínicí techniky. Hlavním smyslem je zaměřit pozornost koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínicí techniky.

Společnost ISOTRA připravuje na 16. květen Den otevřených dveří s odbornou exkurzí pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením. Studenti a pedagogové budou mít možnost prohlédnout si prostory výroby interiérové a exteriérové stínicí techniky, nástrojárny, která disponuje vyspělými obráběcími technologiemi, či lisovny plastových komponentů. Exkurze bude probíhat za plného provozu a studenti tak získají reálnou představu o fungování společnosti.

Současně přispějeme finančním darem pro zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na komplexní péči o klienty se zdravotním postižením Jáchymov.