Financování stínicí techniky úvěrem

Podařilo se nám domluvit něco jedinečného. Na základě spolupráce mezi společností ISOTRA a.s. a společností Swiss Life Select a.s. přicházíme s novinkou v oblasti stínicí techniky, a to s možností výhodného financování všech produktů společnosti ISOTRA a.s. formou úvěru.

V dnešní době je zcela běžné vzít si hypotéku ke koupi nebo na opravu domu, rekonstrukci bytu, kde jsou součástí řešení také okna a jedna či více forem stínicí techniky. Hodně z nás však řeší renovaci pouze části nemovitosti a rád by si vzal úvěr pouze na tuto konkrétní avšak důležitou součást jeho domova.

Právě pro Vás pak přicházíme s možností výhodného úvěru na rekonstrukci dané části bytu nebo domu jakou jsou žaluzie, rolety, markýza nebo i pergola. Výše úvěru se poskytuje od 50 tis. Kč až do 1,5 mil. Kč! Délka úvěru pak může být rozložena na 820 let.

Není nic jednoduššího než navštívit jeden z našich showroomů, kde Vám naši ISOTRA PARTNEŘI vypočítají, kolik budete konkrétně potřebovat na Vaše nové stínění. Tak proč nemít svůj domov útulnější a modernější ještě letos na jaře?

Chci vědět více