Zveme vás na on-line veletrh R+T Digital 2021

Zajímáte se o novinky v oblasti stínící techniky? Hledáte rady a doporučení? Máme pro Vás skvělou zprávu.

Přední světový veletrh pro R+T, zaměřený primárně na stínicí techniku, který se koná více než 50 let, přichází pro rok 2021 s novinkou. Poprvé se tato událost, z důvodu covidu, bude konat virtuálně na www.rt-expo.digital od 22. – 25. února 2021. On-line veletrhu se bude účastnit se téměř 290 vystavovatelů z 25 zemí světa, včetně naší společnosti ISOTRA a.s.

Společnost ISOTRA a.s. se veletrhu pravidelně účastní od roku 2000, a proto ani tento rok nesmí chybět. Na našem virtuálním stánku naleznete základní materiály ke stažení, videa, kontakty a především naše ODBORNÍKY, kteří Vám budou po celou dobu veletrhu k dispozici, aby Vám odpověděli na Vaše otázky a poradili při výběru pro Vaši maximální spokojenost. Setkat se s nimi můžete pomocí on-line videohovoru či chatu a vše do detailu probrat. Pozvánku k veletrhu stáhnete v pdf.

Jak se na náš stánek dostanete? V tomto pdf najdete jednoduchého průvodce, jak se registrovat zdarma při využití speciálního promo kódu.

Nestihnete se veletrhu účastnit? Nevadí. Po ukončení on-line veletrhu budou veškeré prezentace a obsah k dispozici po celý rok, až do příštího termínu veletrhu R+T v roce 2022, který „by měl“ proběhnout klasicky, za fyzické účasti jak vystavovatelů, tak návštěvníků.

Jste srdečně zváni a těšíme se na Vaši účast.

Váš tým ISOTRA.