Vzorník látek 2014

Nová kolekce látek doplňující stávající vzorník společnosti ISOTRA a.s.

111109

Pro nadcházející sezónu 2014 rozšiřuje společnost ISOTRA a.s. stávající vzorník látek o látky záclonového typu, vzorované a látky širší barevné škály. Díky rozšířené paletě módních vzorů látek si tak může zákazník vytvořit jedinečnou atmosféru svého domova či komerčních prostor.

Původní vzorník obsahoval 139 odstínů látek různých typů. Na základě posouzení prodejnosti jednotlivých látek a trendů v látkovém designu byly určité látky z kolekce vyřazeny a doplněny o dalších 110 odstínů nových látek. 
Nový vzorníku látek 2014 tak obsahuje celkem 211 odstínů látek, od klasických, až po metalické, které jsou zákazníkům k dispozici od měsíce dubna.

Vzorník je navržen tak, aby jednotlivé svazky, stejně jako konkrétní látky v nich, byly volné a na sobě vzájemně nezávislé. V dalších letech tak bude možné do vzorníku integrovat nové látky a ubírat ty již zastaralé, bez nutnosti vyrábět nový vzorník.

Možnost vyjmutí jakékoliv látky ze vzorníku zároveň usnadňuje samotný výběr látky, protože zákazník může jednoduše danou látku přiložit k oknu či nábytku a mít okamžitou zpětnou vazbu ohledně slazení a vhodnosti vybrané látky.

Novou, rozšířenou kolekcí látek pro interiérové rolety, japonské stěny a vertikální žaluzie nabízí společnost ISOTRA a.s. svým zákazníkům realizaci jejich snů o harmonicky laděném interiéru.