Reportáž – exteriérová stínicí technika v praxi

Ryze česká společnost ISOTRA – výrobce stínicí techniky, působí na trhu již 19 let. Součástí širokého výrobního sortimentu společnosti je pestrá nabídka interiérové a exteriérové stínicí techniky a dřevěných euro oken a dveří. Hotové výrobky a komponenty firma ISOTRA exportuje do 30 zemí světa.

Velmi atraktivní jsou v poslední době venkovní žaluzie, které nabízejí zastínění proti slunci, zabraňují přehřívání interiéru v létě a v zimě udržuji teplo v interiéru. Venkovní žaluzie jsou významným prvkem pro regulaci teploty interiéru podle vlastní chuti.

Jakub Hudečka, majitel domu
„Z vlastní zkušenosti mohu říct, že první měsíce, když jsme se do nového domu nastěhovali, a venkovní žaluzie ještě neměli, docházelo k přehřívání interiéru až na 30 stupňů pokojové teploty, což nebylo příjemné. Po instalaci venkovních žaluzií Zetta od společnosti ISOTRA se teplota snížila o šest stupňů na příjemných 24 – 25 stupňů.“

Komfort venkovních žaluzií ISOTRA je také v tom, že se lamely dají polohovat podle potřeby buď manuálně nebo elektricky a lze ovládat i vice žaluzií jedním ovladačem.

Jan Žižlavský, ISOTRA a.s.
"Těchto žaluzií je velká škála barevného provedení, lamel máme 30 druhů barev, co se týká kastlíků, do kterých lamely zajíždějí a vodících lišt, to lze dodat v jakékoliv barvě."

Instalace venkovních žaluzií není náročná. Montážní tým společnosti ISOTRA je zákazníkům namontuje dodatečně na fasádu nebo pod ní. Dodatečně mohou být exteriérové žaluzie připevněny také na okenní rám. Proto si je může objednat kdokoliv a nemusí se jednat zrovna o novostavbu, kde nebylo s žaluziemi počítáno od počátku.

A ještě jeden bonus, dodací lhůta žaluzií je krátká. Do dvou týdnů od objednání můžete využívat výhody exteriérových žaluzií v moderním designu a vámi vybrané barvě.

stínící technikastínící technikastínící technikastínící technikastínící technikastínící technika