Přechod na inovovaný systém plisse, nový vzorník látek plisse 2021

Nový systém se týká jak jednotlivých komponent výrobků (profilů, variant ovládání), tak látek, se kterými souvisí zavedení nového Vzorníku látek Plisse 2021.

Nový systém Plisse

V rámci výrobního procesu došlo k modernizaci systému plisse, který zahrnuje vylepšenou podobu profilů, variant ovládání, přidání nového typu plisse a dalších barev do standardu pro horní a dolní profil.

Nové provedení profilů  

Nové varianty ovládání

Nový typ plisse VS 2 Slide Comfort

Toto plisse s bočním vedením lze na okno namontovat bez vrtání či šroubování pomocí nalepovacího profilu přímo na okenní tabuli. Magnetická fixace je volitelná a je pouze nahoře. Ovládá se madlem (pro ovládací tyč), standartní barvy profilů jsou bílá, šedá matná a antracit.

Nové barvy ve standardu pro horní, dolní profil a plastové díly

 

Vzorník látek Plisse 2021 (CZ, EN)  

V reakci na změny u dodavatelů látek a požadavky trhu jsme v novém vzorníku plisse zachovali 130 původních látek, 78 látek z původního vzorníku jsme již nezařadili a 115 látek jsme nově přidali. V novém vzorníku tak naleznete 245 látek různých barev, průhledností, vzorů a vlastností. Přidali jsme také novou kolekci s dětskými vzory. Všechny látky mají nové názvy i zkratky. Látkám již nezařazeným do vzorníku zůstaly jejich původní názvy i zkratky. Zároveň tyto látky nerušíme, ale cenově zvýhodňujeme a zařazujeme do cenové skupiny „A“.