Pozvánka na veletrh R+T 2015, Stuttgart

Logo

Přední světový veletrh pro rolety, vrata a stínicí techniku bude v letošním roce slavit 50 let své existence. Na veletrhu, který se bude konat 24. – 28. února 2015 ve Stuttgartu, se očekává účast přibližně 800 vystavovatelů z celého světa na ploše více než 100 000 m2, včetně nejvýraznějších globálních hráčů tohoto oboru – společnost ISOTRA a.s. nevyjímaje.


 

ISOTRA se veletrhu R+T účastní pravidelně od roku 2000. Prestižní veletrh je pořádán v tříletém cyklu a v roce 2015 to bude již naše šestá účast. Naši expozici najdete v hale č. 1, stánek G32 a H32.

142024


Na letošním veletrhu se soustředíme na představení produktových inovací ve venkovních žaluziích, screenových roletách a látkových systémech, významnou pozornost budeme také věnovat vlastním technologiím a výrobě technologických celků pro výrobu žaluzií.

Účast na tomto veletrhu pro nás představuje tržní příležitost pro rozšíření spolupráce se stávajícími klienty a potenciál pro navázání nových obchodních kontaktů. Zároveň svou účastí a připravovanými inovacemi potvrzujeme své silné postavení na světovém trhu stínicí techniky.

Těšíme se na vaši návštěvu.

142023


Pozvánka ke stažení (pdf)

Kde najdete náš stánek

Mapa