Nové pojetí vnímání atmosféry interiéru - látková roleta Sunlite

Tajemnou atmosféru, příjemný pocit a až intimní nádech interiéru Vám dodá nová látková roleta Sunlite od společnosti ISOTRA.

I když světlo vnímáte většinou podvědomě, určuje vaše pocity, nálady i chuť něco dělat. Prosvětlená místnost podporuje duševní i fyzickou aktivitu, tlumené osvětlení naopak zklidňuje a vybízí k relaxaci.

8650

Všimli jste si, že díky světlu vnímáte odlišně atmosféru i podobu místnosti? Intenzita světla závisí na orientaci interiéru, jeho architektonickém řešení, počtu a velikosti oken i na rozmístění osvětlovacích těles. Na proměnlivé světelné podmínky však můžete reagovat jen díky stínicí technice. Zmírňuje dopad slunečních paprsků, dokonale zatemní místnost a vytváří intimní až magickou atmosféru.

Poslední trendy v oblasti interiérové stínicí techniky směřují především k textilním roletám. Hlavním důvodem, proč jim dávají majitelé domů či bytů přednost před klasickými žaluziemi, není jen jejich dokonalá schopnost ovládat sluneční svit, ale především jejich dekorativní charakter. Navíc mají mimořádnou schopnost opticky upravit prostorové dispozice – jednobarevné světlé rolety „zvětší“ malá okna, výrazné barevné vzory zase vyniknou na velkých oknech. Rolety se svislými pruhy je opticky zeštíhlí a prodlouží, vodorovné pruhy naopak okna pocitově zkrátí.

Obdivuhodným designérským kouskem jsou látkové rolety Sunlite od společnosti ISOTRA. Dodají místnosti noblesu a přitom dokonale splynou s moderním i klasickým pojetím Vašeho domu. Výběrem textílie, atraktivního vzoru, harmonické barvy a sladěním s ozdobnou horní lištou ve dvojím provedení podtrhnete styl interiéru. Pokud si vyberete látku s plně zatemňujícím účinkem, bude odpolední odpočinek stejně posilující jako spánek během noci - kvalitní materiál nepropustí paprsek světla.

Po setmění se látková roleta Sunlite promění v dekorativní prvek se schopností vytvářet atmosféru podle vašeho momentálního rozpoložení. Unikátní led-diodové osvětlení zakomponované do horní ozdobné lišty rolety navodí i v zamračených podzimních a zimních měsících duševní pohodu. Led-diodový pásek vydává bílé nebo barevné RGB světlo - jeho intenzitu a barevný režim snadno nastavíte na dálkovém ovladači. Pak už jen přepnete podle libosti barvy nebo změníte zatemnění.

Nová řada látkových rolet Sunlite je elegantním a vhodným řešením do domů, bytů, ale i do kaváren a restaurací.