Letní bonus ARTOSI

Screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI

Společnost ISOTRA a.s. připravila pro své zákazníky speciální akci „SCREENOVÁ ROLETA ZDARMA K BIOKLIMATICKÉ PERGOLE ARTOSI“.

Bonus screenové rolety (dále jen BONUS) je možné získat ke každé závazné objednávce pergoly ARTOSI, kterou potvrdí zákazník v síti prodejců ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner nebo u prodejců společnosti ISOTRA a.s. a to v termínu od 11. 7. 2022 do 30. 9. 2022. Tato nabídka se vztahuje na screenové rolety ALFA-ZIP a ALFA PLUS-ZIP.

BONUS je možné získat na základě následujících pravidel:

a) Zákazník závazně objedná pergolu ARTOSI v termínu trvání akce.
b) Zákazník závazně objedná k pergole ARTOSI min. 2 screenové rolety dle nabídky výše uvedené.
c) Vždy platí, že z celkového počtu objednaných screenových rolet je pouze 1 screenová roleta zdarma.
d) Vždy platí, že BONUS se vztahuje na screenovou roletu s nejmenší plochou m2.

Nezbytnou podmínkou získání BONUSU  je vygenerování unikátního kódu na www.artosi.cz/konfigurator. Na těchto stránkách si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, včetně screenových rolet. Před odesláním nezávazné poptávky, v posledním kroku konfigurace, bude mít zákazník možnost vygenerovat unikátní kód pro získání BONUSU. Po získání unikátního kódu se automaticky přepočte celková cena za pergolu ARTOSI a screenové rolety. Cena je uvedena včetně DPH a bez montáže.

Po odeslání nezávazné poptávky obdrží zákazník e-mail se shrnutím konfigurace pergoly, včetně unikátního kódu pro zpětnou kontrolu. Do 24 hodin bude zákazník kontaktován obchodním partnerem společnosti ISOTRA a.s., který projedná zadanou konfiguraci, vyměření, montáž a vytvoří finální objednávku.

A VY se pak už můžete těšit na svou novou bioklimatickou pergolu ARTOSI, která bude přesně podle Vašich představ společně se screenovými roletami.

Podrobná pravidla akce