Isotra partnerem filmového festivalu febiofest 2013

Společnost ISOTRA a.s. se stala partnerem jubilejního 20. ročníku „Mezinárodního filmového festivalu FEBIOFEST 2013“, který se letos bude poprvé konat také v Opavě v multiplexu kina Cinestar v nově postaveném OC Breda & Weinstein. Opavská ozvěna FEBIOFESTU se bude konat v termínu 5. – 7. 4. 2013 pod záštitou Prof. PhDr. Zdeňka Jiráska, CSc., primátora statutárního města Opava.


Díky programu, přinášejícímu v širokém záběru to nejlepší a nejnovější ze všech koutů světa, kvalitním projekcím a slavným hostům, přitahuje tato kulturně-společenská událost každý rok početnější, otevřené a zvídavé publikum všech věkových kategorií a vzbuzuje zájem domácí kritiky a tisku, stejně jako místních distributorů.

Dvacetiny jsou ve festivalovém měření času poměrně vysoký věk, a proto se diváci mohou těšit nejen na nové filmy, ale také na návraty filmařů oceněných v uplynulých dvaceti letech za přínos světové kinematografii. Nově budou letos na Febiofestu soutěžit i středometrážní snímky, mezi nimi je zastoupen i jeden český – autorská studie Enkel. Tuto unikátní středometrážní soutěž nazvali organizátoři Tři oříšky pro Popelku, protože filmy v ní prý takovou kinematografickou Popelkou kvůli své stopáži, která není ani krátká, ani dlouhá, jsou.

Přijměte tímto pozvání na nezapomenutelnou kulturní akci, kde budou k vidění melancholické komedie, road movies, dramata plná ne zrovna zchlazených vášní, ale i western.