Menu
800 800 110

Isotra partnerem filmového festivalu febiofest 2013

Společnost ISOTRA a.s. se stala partnerem jubilejního 20. ročníku „Mezinárodního filmového festivalu FEBIOFEST 2013“, který se letos bude poprvé konat také v Opavě v multiplexu kina Cinestar v nově postaveném OC Breda & Weinstein. Opavská ozvěna FEBIOFESTU se bude konat v termínu 5. – 7. 4. 2013 pod záštitou Prof. PhDr. Zdeňka Jiráska, CSc., primátora statutárního města Opava.


Díky programu, přinášejícímu v širokém záběru to nejlepší a nejnovější ze všech koutů světa, kvalitním projekcím a slavným hostům, přitahuje tato kulturně-společenská událost každý rok početnější, otevřené a zvídavé publikum všech věkových kategorií a vzbuzuje zájem domácí kritiky a tisku, stejně jako místních distributorů.

Dvacetiny jsou ve festivalovém měření času poměrně vysoký věk, a proto se diváci mohou těšit nejen na nové filmy, ale také na návraty filmařů oceněných v uplynulých dvaceti letech za přínos světové kinematografii. Nově budou letos na Febiofestu soutěžit i středometrážní snímky, mezi nimi je zastoupen i jeden český – autorská studie Enkel. Tuto unikátní středometrážní soutěž nazvali organizátoři Tři oříšky pro Popelku, protože filmy v ní prý takovou kinematografickou Popelkou kvůli své stopáži, která není ani krátká, ani dlouhá, jsou.

Přijměte tímto pozvání na nezapomenutelnou kulturní akci, kde budou k vidění melancholické komedie, road movies, dramata plná ne zrovna zchlazených vášní, ale i western.

O nás