Značka ISOTRA získala ocenění Czech Business Superbrands 2021

Značka ISOTRA v poměřování značek uspěla již potřetí v řadě. Odborná porota Business Brand Council Česká republika ocenila značku ISOTRA cenou CZECH BUSINESS SUPERBRANDS 2021.

Titul Superbrands znamená, že značka má vynikající postavení na lokálním trhu. Mohou jej získat jen značky s vynikající pověstí. Tento projekt, který vznikl ve Velké Británii, získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které každoročně dostanou na základě sjednocených kritérií a metod ty nejlepší značky v téměř 90 státech na 5 kontinentech.

Plakety

Jak celý proces probíhá?

Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemohou přihlásit. Probíhá vícekolové výběrové řízení, kdy se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví. Na základě obchodních dat a výsledků společnost Bisnode vytvoří seznam nominovaných kandidátů. Dalším krokem je spotřebitelský průzkum, který je jeden z nejdůležitějších prvků z celého výběrového řízení, díky kterému se seznam kandidátů zúží na seminifinalisty. Finální rozhodnutí při udělování titulů Superbrands má odborná komise Brand Council. Na konci hodnotícího procesu získávají spotřebitelské značky ocenění Superbrands, podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands.

V České republice jsou značky od roku 2014 vyhodnocovány v kategoriích spotřebitelských, podnikatelských a průmyslových (B2B) značek. Nejdůležitějším cílem organizace Superbrands je nejen vzdát hold nejúspěšnějším značkám v oblasti brandingu, ale také uvést do středu pozornosti spotřebitelů a odborné veřejnosti mimořádně silné značky působící na českém trhu a prezentovat příklady hodné následování pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a inspirovali od nejlepších.

Váš tým ISOTRA