Hledat
800 800 110Po - Pá 7.00 - 15.00 h

Značka isotra získala ocenění Czech Business Superbrands 2020

Superbrands je uznávanou nezávislou autoritou na světě v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Již přes 20 let identifikuje ve více než 90 zemích světa na základě sjednocených kritérií a metod nejlepší z nejlepších značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí –zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.

Kdo získává titul Superbrands

Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemohou přihlásit. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví.

Společnost Bisnode, přední světový poskytovatel obchodních informací, na základě obchodních dat a výsledků vytvoří seznam nominovaných kandidátů. Dalším krokem je spotřebitelský průzkum, jeden z nejdůležitějších prvků výběrového řízení, v rámci kterého agentura GfK Czech Republic na základě známosti a obliby zúží výběr na seznam semifinalistů. Konečné slovo při udělování titulů Superbrands v daném roce má odborná komise Brand Council. Na konci hodnotícího procesu získávají spotřebitelské značky ocenění Superbrands, podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands.

 

S radostí můžeme oznámit, že značka ISOTRA v poměřování značek uspěla již podruhé za sebou a odborná porota Business Brand Council Česká Republika ocenila značku ISOTRA cenou CZECH BUSINESS SUPERBRANDS 2020.