Zimní bonus ISOTRA

Venkovní žaluzie isotra 4+1 zdarma

Vážení obchodní partneři,

společnost ISOTRA a.s. připravila pro své koncové zákazníky a obchodní partnery speciální akci „VENKOVNÍ ŽALUZIE ISOTRA 4+1 ZDARMA“.

Bonus venkovní žaluzie zdarma (dále jen BONUS) je možné získat ke každé závazné objednávce venkovních žaluzií, kterou potvrdí zákazník v síti prodejců ISOTRA Partner nebo u prodejců společnosti ISOTRA a.s. (dále jen obchodní partner), a to v termínu od 28. 11. 2022 do 31. 03. 2023.

Akce se vztahuje na následující produkty: Venkovní žaluzie Cetta 65, 80, Flexi; Zetta 70, 90; Setta 65, 90; Viva.

BONUS je možné získat na základě následujících pravidel:

  1. Zákazník závazně objedná venkovní žaluzie v termínu trvání akce.
  2. Zákazník závazně objedná venkovní žaluzie v síti prodejců ISOTRA Partner nebo u prodejců společnosti ISOTRA a.s.
  3. Vždy platí princip akce 4+1 zdarma, tzn. pokud zákazník objedná 5 venkovních žaluzií, má 1 zdarma, pokud objedná 10 žaluzií, má 2 zdarma atd. Maximální počet venkovních žaluzií na jednu objednávku je 20 ks, tzn. že zákazník může získat maximálně 4 ks venkovních žaluzií zdarma.
  4. Vždy platí, že BONUS se vztahuje na venkovní žaluzii/žaluzie s nejmenší plochou m2.
  5. Vždy platí, že BONUS se vztahuje na motorické provedení venkovní žaluzie/žaluzií s motory ISOTRA BASIC.

Nezbytnou podmínkou získání BONUSU je vygenerování unikátního kódu na:

Na těchto stránkách si zákazník nakonfiguruje venkovní žaluzie. Před odesláním nezávazné poptávky, v posledním kroku konfigurace, bude mít zákazník možnost vygenerovat unikátní kód pro získání BONUSU. Po získání unikátního kódu se automaticky přepočte celková cena za venkovní žaluzie. Cena je uvedena včetně DPH a bez montáže.

Po odeslání nezávazné poptávky obdrží zákazník e-mail se shrnutím konfigurace žaluzií, včetně unikátního kódu pro zpětnou kontrolu. Do 24 hodin bude zákazník kontaktován obchodním partnerem společnosti ISOTRA a.s., který projedná zadanou konfiguraci, vyměření, montáž a vytvoří finální objednávku.

A VY se pak už můžete těšit na své nové venkovní žaluzie, které dokrášlí kouzlo Vašeho domova.

Váš tým ISOTRA.