Zimní bonus ARTOSI

Každá druhá screenová roleta zdarma k bioklimatické pergole ARTOSI, úspora až 205 000[1] Kč z důvodu snížení koncových cen

Společnost ISOTRA a.s. připravila pro své zákazníky speciální akci „BIOKLIMATICKÁ PERGOLA ARTOSI S BONUSEM AŽ 3 SCREENOVÝCH ROLET ZDARMA“ a vyčíslením úspory z důvodu snížení koncových cen za pergolu ARTOSI a screenové rolety.

Bonus screenových rolet zdarma (dále jen BONUS) je možné získat ke každé závazné objednávce pergoly ARTOSI, kterou potvrdí zákazník v síti prodejců ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner nebo u prodejců společnosti ISOTRA a.s. (dále jen obchodní partner), a to v termínu od 14. 11. 2022 do 28. 2. 2023. Objednávka se musí vztahovat na produkty, které vyrábí nebo dodává společnost ISOTRA a.s.

BONUS se vztahuje na níže uvedené produkty:
a) Screenová roleta ALFA-ZIP.
b) Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP.

BONUS je možné získat na základě následujících pravidel:
a) Zákazník závazně objedná pergolu ARTOSI v termínu trvání akce.
b) Zákazník závazně objedná k pergole ARTOSI screenové rolety dle nabídky výše uvedené.
c) Pokud zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zdarma; pokud objedná 4 screenové rolety, dostane 2 zdarma; pokud objedná 6 screnových rolet, dostane 3 zdarma.
d) Vždy platí, že BONUS se vztahuje na screenové rolety s nejmenší plochou m2.

Nezbytnou podmínkou získání BONUSU je vygenerování unikátního kódu na www.artosi.cz/konfigurator. Na těchto stránkách si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, včetně screenových rolet. Před odesláním nezávazné poptávky, v posledním kroku konfigurace, bude mít zákazník možnost vygenerovat unikátní kód pro získání BONUSU. Po získání unikátního kódu se automaticky přepočte celková cena za pergolu ARTOSI a screenové rolety. Cena je uvedena včetně DPH a bez montáže.

V průběhu konfigurace bude zákazníkovi vyčíslena celková úspora z důvodu snížení ceníkových cen pergoly ARTOSI a screenových rolet.

Po odeslání nezávazné poptávky obdrží zákazník e-mail se shrnutím konfigurace pergoly, včetně unikátního kódu pro zpětnou kontrolu. Do 24 hodin bude zákazník kontaktován obchodním partnerem společnosti ISOTRA a.s., který projedná zadanou konfiguraci, vyměření, montáž a vytvoří finální objednávku.

V případě uzavření zakázky se prokáže zákazník našemu obchodnímu partnerovi unikátním kódem pro uplatnění BONUSU.

Hodnota BONUSU bude odečtena z celkové ceny objednávky včetně DPH.

A VY se pak už můžete těšit na svou novou bioklimatickou pergolu ARTOSI, která bude přesně podle Vašich představ společně se screenovými roletami.

[1] Platí pro rozměr pergoly 4 × 4 m a 6 ks screenových rolet, cena uvedena včetně DPH.