Webovky www.isotra.cz jsme právě updatovali a „refreshli“ na novou verzi

Webové stránky společnosti ISOTRA a.s. jsou značně rozsáhlé a obsahují základní informace týkající se jednotlivých produktů, včetně inspirace formou referenčních fotografií, partnerské sítě, materiálů ke stažení a obecných a aktuálních informací o společnosti.

První update stránek proběhl v roce 2012 a nahradil tak původní verzi, která již neodpovídala základním požadavkům z hlediska prozákaznické orientace.

Nejen webové služby a technologie se neustále vyvíjí, dochází také ke změně vnímání barev, uspořádání prostoru a struktury stránek, nárůstu a vývoji nových on-line technologií a jejich využívání. Mění se chování zákazníka z pohledu „konzumace“ obsahu webu. Rostou požadavky na SEO optimalizaci a linkbuilding. Uživatelé sledují webovy obsah z mobilních zařízení a responzivní web je již standardem. Roste vliv sociálních sítí a komunikační obsah a sdělení se překlápí do on-line světa. … a zákazník je čím dál tím více náročnější v pozitivním slova smyslu :o)

A právě z těchto důvodů spouští společnost ISOTRA od pondělí 13. července novou verzi webu. Jako první bude spuštěna česká mutace, ostatní budou postupně následovat.