Společnost ISOTRA se zúčastnila historicky prvního stavebního veletrhu výhradně v ONLINE prostředí!

Na Stavebním veletrhu ONLINE, konaném ve dnech 22-23. 1. 2021 se představilo celkem 
81 vystavovatelů v osmi „halách“. Vstupenku na veletrh si stáhlo 8 565 návštěvníků s potvrzeným emailem. Z registrovaných návštěvníků se na veletrh dostavilo 6 076 osob, tedy 71 %.

Na stánek společnosti ISOTRA zavítalo 2 848 lidí, někteří z nich opakovaně, vzniklo tak 3754 návštěv našeho stánku, což je téměř polovina všech aktivních návštěvníků veletrhu! 95 návštěvníků si přidalo náš stánek do oblíbených, aby se k němu mohli později vrátit. Návštěvníci si na našem stánku nasbírali celkem 3 594 kusů prospektů. Jeden náš prospekt má v průměru deset listů a váží cca 100 g. Z toho se dá odhadnout, že jsme přírodu nezatížili tiskem téměř 360 kily papíru!

Na našem stánku proběhlo celkem 43 videohovorů ve dvou „místnostech“, na kterých se střídalo pět našich odborníků. Ti byli návštěvníkům k dispozici po celou dobu konání veletrhu a radili jim v nejrůznějších otázkách týkající se stínící techniky. 

Veletrh v digitálním prostředí byl vítanou alternativou v době, kdy bohužel nemůže docházet k osobnímu kontaktu se zákazníky a obchodními partnery nebo jen ve velmi omezené míře. 

Za společnost ISOTRA hodnotíme účast velmi kladně.