RYTÍŘI KLADNO – VĚŘÍME, proto jsme zase extraligový

Společnost ISOTRA a.s. dlouhodobě spolupracuje s extraligovým hokejovým klubem Rytíři Kladno, kteří 29. 4. 2021 vyhráli zápas s Jihlavou a získali tak postup do extraligy.

Celý zápas byl napínavý od samého začátku až do poslední minuty poslední třetiny. Během první třetiny zvládli Rytíři trefit branku Dukly hned čtyřikrát, zatímco Dukla trefila branku Rytířů jednou. Do druhé třetiny nastoupila Dukla s obrovským nasazením a snažili se dorovnat. Druhá třetina skončila 4:2 pro Kladno. Třetí třetina byla jedno velké drama. Rytíři nedokázali využít přesily a Dukla se dál snažila o gól a v závěru se rozhodli pro risk bez golmana, kdy Rytíři této situace využili a do prázdné branky vstřelili poslední rozhodující gól, kterým si potvrdili postup do extraligy.

Celému týmu gratulujeme a přejeme hodně štěstí a sil v nové sezóně. VĚŘÍME, že bude tato sezóna pro Rytíře úspěšná.