Ozvěny veletrhu R+T 2015 ve Stuttgartu

Přední světový veletrh pro rolety, vrata a stínicí techniku R+T, který se konal v únoru v německém Stuttgartu, už je sice pár týdnů za námi, přesto si můžete jeho atmosféru připomenout v reportážích TV STAV.

První reportáž „Více vystavovatelů přilákalo více návštěvníků – ozvěny veletrhu stínící techniky R+T 2015“, všeobecně přestavuje veletrh a jeho vystavovatele.

Vzhledem k tomu, že společnost ISOTRA byla prvním přímým českým vystavovatelem na R+T, tohoto veletrhu se účastní již od roku 2000 a současně udává budoucí trendy v oboru stínicí techniky, natočila TV STAV přímo na výstavišti rozhovor s majiteli společnosti panem ing. Bohumírem Blachutem a panem ing. Erichem Stavařem.

V rozhovoru majitelé představili expozici společnosti, která se rozléhala na ploše 290 m2. Na ploše byly vystaveny nejen nejzajímavější novinky včetně řetězové žaluzie, šikmé venkovní žaluzie a žaluzie do nouzových východů, ale také celý sortiment stínicí techniky a válcovací trať na výrobu žaluzií. Celý rozhovor a expozici můžete vidět v reportáži TV STAV „Isotra na veletrhu R+T ve Stuttgartu 2015 představila celý sortiment stínicí techniky“.