Ocenění Czech Business Superbrands 2024

ISOTRA a.s. opět obhájila ocenění Business Superbrands 2024!

Ocenění Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikající pozice značky na lokálním trhu. Tento projekt ocenění značek, vznikl ve Velké Británii a každoročně se jím mohou pyšnit ty nejlepší značky v téměř 90 státech na 5 kontinentech.

Do programu Superbrands se jednotlivé značky nemohou přihlásit samy. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví. Poté společnost Dun&Bradstreet, přední světový poskytovatel obchodních informací, na jejím základě vytvoří seznam nominovaných kandidátů. Dalším krokem je spotřebitelský průzkum, jeden z nejdůležitějších prvků výběrového řízení, ve kterém se výběr zúží na semifinalisty. Finální rozhodnutí při udělení titulů Superbrands má odborná komise Brand Council. Spotřebitelské značky získají ocenění Superbrands a podnikatelským značkám je udělen titul Business Superbrands.

V České republice jsou značky od roku 2014 vyhodnocovány v kategoriích spotřebitelských, podnikatelských a průmyslových (B2B) značek. Nejdůležitějším cílem organizace Superbrands je nejen vzdát hold nejúspěšnějším značkám v oblasti brandingu, ale také uvést do středu pozornosti spotřebitelů a odborné veřejnosti mimořádně silné značky působící na českém trhu.

Váš tým ISOTRA