Ocenění AAA

Společnosti ISOTRA a.s. během posledních 5 let získala prestižní ocenění AAA. Toto ocenění je nezávislý rating firem s historií sahající až do roku 1908. Ocenění mohou získat pouze společnosti hospodařící se ziskem. Vydává se ve třech stupních: A, AA a AAA. Certifikát potvrzuje, že jeho držitelé přínosně nakládají se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby. Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu.

 

Díky tomu, že společnost ISOTRA získala již 5x po sobě toto ocenění a tím pádem splňuje nepřetržitě po dobu pěti let nejpřísnější kritéria hodnocení ekonomických subjektů podle statistického prediktivního modelu Bisnode, dosáhla letos milníku. ISOTRA byla oceněna certifikátem Bisnode AAA Platinum, a tak se řadí do exkluzivní skupiny nejdůvěryhodnějších společností v České republice, kterých je pouze 0,07 % v celé ČR.  

Pro toto exkluzivní ocenění byl vyroben symbol vlaštovky, který je usazen do podložky masivního dřeva truhlářské kvality - amerického dubu. Každý kus je originál, kovový odlitek je přebroušen a vyleštěn do vysokého lesku.