ISOTRA – dodavatel pro nízkoenergetické a pasivní domy

Společnost ISOTRA a.s. neustále zdokonaluje své výrobky na základě požadavků trhů a našich zákazníků. Sledujeme designové trendy, veškeré produktové skupiny splňují nároky stanovené normou, inovujeme produkty s ohledem na požadavky pro úsporu energie.

Naše žaluzie, rolety a další stínící produkty jsou významným prvkem tepelné regulace. Požadované parametry zejména exteriérové stínící techniky jsou zcela zřejmé – omezení teploty interiéru v letním období, resp. snížení úniku tepla v zimním období. Obecně se udává, že při využití stínicí techniky je úspora spotřeby energie v rozmezí 20-25 % v energetické bilanci budov (dle konkrétního objektu).

Zejména exteriérová stínicí technika významně ovlivňuje tepelnou regulaci v interiérech. Automatizované systémy řízení budov, jejich propojení s řídicími systémy žaluzií a rolet, energetická nezávislost těchto systémů a snížení prostupu tepla umožňuje dosažení vyšší kvality a komfortu při celkově nižších nákladech.

Pokud výše popsané výhody stínicí techniky spojíme s dodavateli typových a individuálních domů v pasivním nebo nízkoenergetickém provedení dle české TNI 730329, dosáhneme synergického efektu, který má pozitivní dopad především na Vás, naše zákazníky.

Jsme systémovým partnerem společnosti BAHAL ČR a.s., která je předním dodavatelem exklusivních pasivních domů v České republice.

Logo ISOTRA
Logo BAHAL