Extraligový hokejový klub rytíři kladno mění svou identitu

Společnost ISOTRA a.s. dlouhodobě spolupracuje s extraligovým hokejovým klubem Rytíři Kladno, kteří přišli hned s 2 novinkami.

Rozhodli se pro novou moderní identitu s heslem #VĚŘÍME. Klubové logo, symbol rytíře, zůstává stejné, dostává však nový kabát. Namísto několikabarevného provedení bude logo v tmavě modré a bílé barvě. Tyto barvy patří ke kladenskému hokeji odnepaměti a je možnost vidět je na většině klubového textilu. 

A proč heslo #VĚŘÍME? Protože věřit můžete vždy, a to až do poslední vteřiny. Symbol hashtag je složený z kříže, který byl, je a bude stejně jako víra vždy součástí Rytířů Kladno. Pro celý klub a jejich fanoušky má toto heslo mimořádný význam. V play off 2021 se Kladýnko bude prát o návrat do extraligy, po sezoně 2020/2021 čeká stadion ČEZ rozsáhlá konstrukce a modernizace. Zároveň Rytíři oslaví 10. narozeniny, hrající majitel a hokejová legenda Jaromír Jágr oslaví jubilejní padesátku. V roce 2024 klub oslaví sté výročí od svého vzniku. A to už si zaslouží vizuální změnu klubu. 

Cílem této kampaně je, aby byl hokej pro všechny životním stylem. Protože když se řekne Kladno, vybaví se všem hokej nebo Jaromír Jágr. Rytíři Kladno chtějí také zvýšit zájem o hokej u dětí, aby si po koronavirové pandemii mohli společně hokej zahrát.

Pokud jste i Vy fanoušky hokejového klubu Rytíři Kladno, můžete si jejich nový vizuál stáhnout.

My VĚŘÍME, že se bude hokejovému klubu Rytíři Kladno dařit i nadále a kampaň se rozšíří do povědomí všem (ne)fanouškům hokeje. Přejeme mnoho úspěchů.