Den stínicí techniky, 16. květen 2021

Společnost ISOTRA působí na trhu již od roku 1992 a řadí se mezi přední výrobce v oblasti stínicí techniky. Dodává širokou škálu produktů, které nejen přispívají k příjemnému a modernímu vzhledu domácností a administrativních budov, ale zejména zvyšují jejich bezpečnost a energetické úspory.

Sdružení podnikatelů ve stínicí technice (SPST), jehož je společnost ISOTRA členem, pořádá již pojedenácté Den stínicí techniky. Účelem této akce je upoutání pozornosti koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínicí techniky.

V této době si mnohem více uvědomujeme, jak je důležité pomáhat druhým. Proto se společnost ISOTRA rozhodla v rámci Dne stínicí techniky darovat finanční dar pro středisko péče o zdravotně postižené osoby. Tento rok bude podpořena obecně prospěšná společnost Centrum Paraple, která je založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svazem paraplegiků. Od roku 1944 pomáhají lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám, aby těžkou životní situaci zvládli.

Na Den stínicí techniky pořádá sdružení SPST 3 online webináře, které proběhnou v rámci stavebního veletrhu VELETON, a to v časech 10.00, 12.00 a 14.00 na téma Přínosy stínicí techniky a její správný výběr. Semináře jsou uvedeny v doprovodném programu veletrhu na tomto linku: Stavební veletrh ONLINE 2021 (veleton.cz), a také po vstupu na stánek SPST.