Den stínící techniky 16. květen 2014

Sdružení výrobců stínicí techniky, jehož je naše společnost členem, slaví letos již počtvrté 16. května DEN STÍNICÍ TECHNIKY.

Také v letošním roce organizují členové sdružení různorodé aktivity, jejichž smyslem je poskytnout odborné i laické veřejnosti a také médiím co nejvíce informací a zajímavostí nejen o žaluziích, roletách nebo markýzách, ale i o méně rozšířených formách stínění jako jsou japonské stěny, plisse, screenové rolety, baldachýny či slunolamy, které se v poslední době stále více prosazují v moderní architektuře.

Společnost ISOTRA a.s., která stála u zrodu sdružení, připravuje na tento významný den pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením Den otevřených dveří s odbornou exkurzí. Studenti budou mít možnost prohlédnout si prostory výroby interiérové a exteriérové stínicí techniky, prostory nástrojárny, která disponuje vyspělými obráběcími technologiemi, či lisovny plastových komponentů. Exkurze budou probíhat za plného provozu, proto studenti získají reálnou představu o fungování výrobního závodu a náročnosti výroby jednotlivých prvků stínicí techniky.

Společnost ISOTRA u příležitosti Dne stínicí techniky přispěje finančně na dar ve formě stínicí techniky v celkové hodnotě 36.000 Kč, který bude předán Oblastní charitě v Červeném Kostelci.

Stejně jako v loňském roce získala společnost ISOTRA a.s. i pro rok 2014 certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky, který SVST přiděluje firmám reprezentujícím na českém trhu kvalitu a serióznost. Tento certifikát může být přidělen členským firmám SVST vždy na období jednoho roku. Seznam firem, jimž byl 

Logo - ověřená firna

v letošním roce certifikát udělen, naleznete na webových stránkách sdružení SVST.

Tisková zpráva SVST (pdf)