Den stínící techniky 16. květen 2013

Sdružení výrobců stínící techniky a jejích částí, jehož je naše společnost ISOTRA a.s. členem, vyhlásilo před třemi lety 16. květen DNEM STÍNÍCÍ TECHNIKY.

Účelem tohoto dne je soustředit maximální možnou pozornost koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínící techniky. Různorodé aktivity budou probíhat jak pod záštitou sdružení, tak u jednotlivých členů sdružení po celé republice.

Společnost ISOTRA a.s., která stála u zrodu sdružení, připravuje na tento významný den doprovodné aktivity, kterými jsou:

  • den otevřených dveří s odbornou exkurzí pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením,
  • cenová akce pro naše klienty ve formě 5% slevy, kterou poskytneme všem zákazníkům, kteří dne 16. května 2013 uzavřou objednávky přes e-shop naší společnosti (akce začíná dne 16. 5. 2031 v 0.00 hodin a končí 16. 5. 2013 ve 23.59 hodin).

Samotné Sdružení výrobců stínící techniky v tento den pořádá informační odpoledne o stínicí technice na Dětském ranči v Hlučíně (začátek ve 14.00 hodin), kde budou jak laické, tak odborné veřejnosti poskytovány aktuální informace z oboru, a pro odborníky – projektanty a architekty – bude na CD připravena finální verze nezávislého technického dokumentu o stínící technice – produktové listy.

Zajímavou novinkou je přidělení certifikátu Ověřená firma v oboru stínicí techniky, kterou SVST přiděluje firmám, které na českém trhu reprezentují kvalitu a serióznost.

U příležitosti Dne stínicí techniky poskytnou jednotliví členové Sdružení výrobců stínicí techniky, včetně naší firmy, finanční dar ve výši 30.000 Kč Dětskému ranči v Hlučíně, kde se metodou hipoterapie (léčba, která využívá přirozený pohyb koně) realizuje léčba dětí trpících dětskou mozkovou obrnou, psychickými poruchami, poruchou pohybového ústrojí a roztroušenou sklerózou.

tisková zpráva ke stažení (pdf)