DEN STÍNICÍ TECHNIKY, 16. květen 2012

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí vyhlásilo 16. květen DNEM STÍNICÍ TECHNIKY.

Smyslem tohoto dne je soustředit maximální možnou pozornost koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínicí techniky. Různorodé aktivity budou probíhat jak pod záštitou sdružení, tak u jednotlivých členů sdružení po celé republice.

Společnost ISOTRA, která stála u zrodu sdružení, připravuje řadu doprovodných aktivit, kam lze například zařadit:

  • Den otevřených dveří s odbornou exkurzí pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením,
  • Cenovou akci pro koncové zákazníky ve formě 16% slevy, kterou lze využít 16. května 2012 při uskutečnění objednávky na prodejnách ISOTRA v Opavě a v Ostravě.

Samotné sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí zahájí v tento den výstavu fotografií se zajímavými realizacemi stínicí techniky v prostorách Fakulty architektury ČVUT v Praze 6 – Dejvicích na ulici Thákurova 9. Výstava potrvá od 16. května do 23. května 2012.

U příležitosti Dne stínicí techniky poskytnou jednotliví členové Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí dar v celkové výši 30.000 Kč na pořízení stínicí techniky Diakonii ČCE - středisku BETLÉM v Kloboukách u Brna.

Informační kampaň k tomuto svátku stínicí techniky proběhne již 13. května 2012 reportáží o venkovní stínicí technice v pořadu TV Nova Rady ptáka Loskutáka. Nenechte si ji ujít.

Ukázka realizaceUkázka realizaceUkázka realizaceUkázka realizaceUkázka realizaceUkázka realizace