Menu
800 800 110

Archiv aktualit

Veletrh R + T 2012, Stuttgart

Společnost ISOTRA se již po páté zúčastnila nejprestižnějšího veletrhu stínicí techniky R+T 2012 ve Stuttgartu. Na ploše o rozloze 210 m2 byly prezentovány novinky a trendy ve stínicí technice a technologii výroby. Veletrh byl také důležitým mezníkem z pohledu korporátní komunikace společnosti, kdy byla představena zcela nová podoba loga při příležitosti 20 let existence společnosti ISOTRA na trhu stínicí techniky.

Isotra = 20 let vůle vyvíjet a hledat...

Inovovaná technická řešení v oblasti stínicí techniky, řada užitných vzorů a export do více než třiceti zemí světa – to je společnost ISOTRA, jejímž cílem je vložit zákazníkovi do rukou jasně identifikovatelný výrobek maximální kvality a vynikající technologické úrovně...

Cetta 35, 50 – Economy, nová interiérová žaluzie

Ekonomickou variantu interiérové žaluzie s lamelami o šíři 35 mm nebo 50 mm představuje Cetta Economy.

Stínicí technika z pohledu architekta

Jak je vnímána stínicí technika z pohledu architekta, jaká jsou kritéria pro výběr a poslední trendy ve stínicí technice, na to jsme se zeptali architekta Radima Václavíka z architektonické kanceláře Atos6.

Projekt na posílení zaměstnanosti a adaptability zaměstnanců v době ekonomické krize.

Dne 15. 9. 2009 byla ve společnosti ISOTRA zahájena realizace dvouletého projektu OP LZZ. Projekt s názvem „Posílení zaměstnanosti a adaptability zaměstnanců ISOTRA a.s. v době ekonomické krize“, byl zaměřen na prohloubení manažerských, obchodních a komunikačních dovedností, rozšířených znalostí moderních metod řízení výroby, IT a také rovných příležitostí a environmentu.

Nové pojetí vnímání atmosféry interiéru - látková roleta Sunlite

Tajemnou atmosféru, příjemný pocit a až intimní nádech interiéru Vám dodá nová látková roleta Sunlite od společnosti ISOTRA.

I když světlo vnímáte většinou podvědomě, určuje vaše pocity, nálady i chuť něco dělat. Prosvětlená místnost podporuje duševní i fyzickou aktivitu, tlumené osvětlení naopak zklidňuje a vybízí k relaxaci.

Reportáž – exteriérová stínicí technika v praxi

Ryze česká společnost ISOTRA – výrobce stínicí techniky, působí na trhu již 19 let. Součástí širokého výrobního sortimentu společnosti je pestrá nabídka interiérové a exteriérové stínicí techniky a dřevěných euro oken a dveří. Hotové výrobky a komponenty firma ISOTRA exportuje do 30 zemí světa

Den stínící techniky, 16.5. 2011

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí vyhlásilo 16. květen DNEM STÍNICÍ TECHNIKY.

Smyslem tohoto dne je soustředit maximální možnou pozornost koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií na obor stínicí techniky. Různorodé aktivity budou probíhat jak pod záštitou sdružení, tak u jednotlivých členů sdružení po celé republice.

Termoregulační efekt exteriérové stínicí techniky

Interiérová a exteriérová stínicí technika významně ovlivňuje tepelnou regulaci interiéru. Požadované parametry zejména exteriérové stínicí techniky jsou zcela zřejmé – omezení teploty interiéru v letním období, resp. snížení úniku tepla v zimním období. Obecně se udává, že při využití stínicí techniky je úspora spotřeby energie v rozmezí 20-25 % v energetické bilanci budov (dle konkrétního objektu).

Využití sluneční energie pro snížení energetické náročnosti

Vhodně navržená stínící technika vytváří optimální prostředí z hlediska světelných a tepelných podmínek - omezuje přehřívání interiéru v letním nebo snižuje úniky tepla v zimním období. Představuje bezpečnostní prvek fasád, vytváří protihlukovou bariéru. Je významným prvkem pro úsporu energie.

O nás