Hledat
Svět Isotra
11. dubna 2023

Navolte si vlastní pergolu v deseti krocích

Redakce
3
1581 přečtení
Navolte si vlastní pergolu v deseti krocích

Bioklimatickou pergolu ARTOSI jsme uvedli na trh v květnu roku 2019. Za dobu téměř 3,5 let jsme získali celou řadu podnětů ze strany jak našich obchodních partnerů, tak Vás - našich zákazníků. Původní verzi bioklimatické pergoly jsme konstrukčně a funkčně inovovali a k pergole jsme doplnili další produkty, jako je zasklení ARTOSI GLASS, screenové rolety ALFA a ALFA PLUS ve velikosti boxu 110, ve vývoji je box 150. Na konstrukčním provedení pergoly ARTOSI je postaven nový produkt, a to přístřešek pro stání pro auta – CARPORT ARTOSI.

Konfigurátor byl sestaven již dříve, ale čítal celkem 40 hodnot, aby se pokryli veškeré nároky a požadavky na výrobu pergoly. Vyplnit tolik polí bylo náročné a zdlouhavé pro odborníka natož pro laika. Právě proto jsme v únoru spustili zcela nový grafický konfigurátor, který usnadní celý proces objednávání pergoly ARTOSI. Cílem byla redukce kroků vedoucí k objednávce, a hlavně vizualizace celého objednávkového procesu.

Grafický konfigurátor Vás bude vizuálně provádět všemi kroky objednávky, které jsme postupně zredukovali ze 40 kroků na 10! Veškeré údaje, které v každém kroku zadáte, se propisují do dalšího kroku, tzn., že máte neustálý přehled o tom, co jste zadali a jak daná pergola v konfiguraci vypadá. V posledním 10. kroku se automaticky generuje shrnutí zadaných parametrů, a to jak vizuálně, tak formou výpisu, kde si můžete ověřit vše, co bylo zadáno.

Pokud zapomenete zaškrtnout některé z povinných polí nebo vyplníte něco chybně, tak Vás systém upozorní a před opravou nepustí k dalšímu kroku. Grafický konfigurátor jsme doplnili také o 3D pohled, který reflektuje zadané parametry dané pergoly a vychází 1:1 z modelu pergoly ARTOSI. Dalším benefitem je možnost generovat pdf soubor s danou konfigurací a 3D modelem.

Nebojte se navolit si vlastní pergolu. Dělí Vás od ní jen jednoduchých 10 kroků ve velmi intuitivním a uživatelsky příznivém prostředí. Jedná se o nezávaznou objednávku, kterou můžete s Vašim ISOTRA PARTNEREM upravit, změnit a celou prokonzultovat tak, ať jste s výsledkem plně spokojeni.

Nejnovější

Sezónní témata
29. května 2024

Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti

Redakce
4
1581 přečtení
Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti
Každý rok 1. června slavíme Mezinárodní den dětí, který je věnován našim nejmladším a nejcennějším členům společnosti. Tento den je příležitostí k oslavě radosti, nevinnosti a naděje, kterou děti přinášejí do našich životů. Zároveň nám připomíná, jak důležité je zajistit pro děti bezpečné, zdravé a stimulující prostředí, ve kterém mohou růst a rozvíjet se.
Sezónní témata
14. května 2024

Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií

Redakce
4
1581 přečtení
Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií
V dnešní době, kdy se stále více mluví o udržitelnosti a snižování energetické stopy, hrají klíčovou roli v každé domácnosti i energeticky účinná řešení. Jedním z efektivních způsobů, jak můžete snížit spotřebu energie ve svém domě nebo kanceláři, je použití stínicí techniky. Stínicí systémy, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a pergoly, nejenže zlepšují estetiku prostoru, ale také přinášejí významné energetické úspory. Podívejme se blíže, jak může stínicí technika přispět k lepší energetické efektivitě.