Hledat
Svět Isotra
11. dubna 2023

Navolte si vlastní pergolu v deseti krocích

Redakce
3
1282 přečtení
Navolte si vlastní pergolu v deseti krocích

Bioklimatickou pergolu ARTOSI jsme uvedli na trh v květnu roku 2019. Za dobu téměř 3,5 let jsme získali celou řadu podnětů ze strany jak našich obchodních partnerů, tak Vás - našich zákazníků. Původní verzi bioklimatické pergoly jsme konstrukčně a funkčně inovovali a k pergole jsme doplnili další produkty, jako je zasklení ARTOSI GLASS, screenové rolety ALFA a ALFA PLUS ve velikosti boxu 110, ve vývoji je box 150. Na konstrukčním provedení pergoly ARTOSI je postaven nový produkt, a to přístřešek pro stání pro auta – CARPORT ARTOSI.

Konfigurátor byl sestaven již dříve, ale čítal celkem 40 hodnot, aby se pokryli veškeré nároky a požadavky na výrobu pergoly. Vyplnit tolik polí bylo náročné a zdlouhavé pro odborníka natož pro laika. Právě proto jsme v únoru spustili zcela nový grafický konfigurátor, který usnadní celý proces objednávání pergoly ARTOSI. Cílem byla redukce kroků vedoucí k objednávce, a hlavně vizualizace celého objednávkového procesu.

Grafický konfigurátor Vás bude vizuálně provádět všemi kroky objednávky, které jsme postupně zredukovali ze 40 kroků na 10! Veškeré údaje, které v každém kroku zadáte, se propisují do dalšího kroku, tzn., že máte neustálý přehled o tom, co jste zadali a jak daná pergola v konfiguraci vypadá. V posledním 10. kroku se automaticky generuje shrnutí zadaných parametrů, a to jak vizuálně, tak formou výpisu, kde si můžete ověřit vše, co bylo zadáno.

Pokud zapomenete zaškrtnout některé z povinných polí nebo vyplníte něco chybně, tak Vás systém upozorní a před opravou nepustí k dalšímu kroku. Grafický konfigurátor jsme doplnili také o 3D pohled, který reflektuje zadané parametry dané pergoly a vychází 1:1 z modelu pergoly ARTOSI. Dalším benefitem je možnost generovat pdf soubor s danou konfigurací a 3D modelem.

Nebojte se navolit si vlastní pergolu. Dělí Vás od ní jen jednoduchých 10 kroků ve velmi intuitivním a uživatelsky příznivém prostředí. Jedná se o nezávaznou objednávku, kterou můžete s Vašim ISOTRA PARTNEREM upravit, změnit a celou prokonzultovat tak, ať jste s výsledkem plně spokojeni.

Nejnovější

Sezónní témata
1. prosince 2023

Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu

Redakce
3
1282 přečtení
Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu
Doma trávíme velkou část dne a během té doby neustále vnímáme atmosféru našeho bydlení, i v tom případě, že se zrovna soustředíme na něco jiného. Zařízení a design našeho domova tak bezprostředně ovlivňuje naši psychickou pohodu a zprostředkovaně také naše psychické i fyzické zdraví. Jak na to, aby nám doma bylo co nejlépe?
Sezónní témata
13. října 2023

Oslavte den čokolády

Redakce
2
1282 přečtení
Oslavte den čokolády
Kdo by neměl rád čokoládu? Praví čokoholici vědí, při jaké teplotě ji skladovat, při jaké konzumovat a proč by rozhodně neměla přijít na přímé slunce.