Hledat
Svět Isotra
24. července 2018

Bavte se při výběru žaluzií: stáhněte si aplikaci ISOTRA designér

Redakce
4 min
2356 přečtení
Bavte se při výběru žaluzií: stáhněte si aplikaci ISOTRA designér

 Hledáte pro svá okna perfektní žaluzie či roletu, ale nevíte, jak jim to bude slušet dohromady? Dobrá zpráva je, že si nemusíte platit žádného projektanta ani studovat vysokou školu designu. Máme pro vás aplikaci, která z vás udělá designéra raz dva.

Jak aplikace ISOTRA designér funguje?

Používání mobilní aplikace ISOTRA designér je velmi jednoduché. Mobilem vyfotíte místo, na které chcete umístit stínicí techniku. Například si chcete pořídit žaluzie. V tomto případě tedy vyfotíte okno. Poté si vyberete model žaluzií (nebo jiné stínící techniky), který vám padne do oka. Nastavíte výšku a šířku vašeho okna a aplikace vám ukáže, jak vybraná žaluzie bude vypadat na vašem okně. S obrázkem žaluzií pak můžete libovolně otáčet nebo hýbat.

Pro co nejlepší výsledek foťte za dobrého světla a okno zaberte lehce z boku.

Takto si můžete zkusit několik vizualizací. Skvělé je, že si výsledný obrázek můžete uložit do mobilu nebo sdílet na Facebooku. 

Díky aplikaci ihned uvidíte, jak vybraný model žaluzie ladí s vaším oknem. Pokud se vám model zalíbí, můžete nám rovnou poslat poptávku. A to tak, že svou vizualizaci pošlete jednoduše e-mailem.

52

Co všechno si můžete v aplikaci na vaše okno zobrazit?

  • Žaluzie
  • Rolety
  • Markýzy
  • Plissé
  • Japonské stěny

Kde aplikaci seženete?

Aplikace ISOTRA designér je dostupná pro systémy iOS a Android, takže ji stáhnete na App store nebo Google Play. A pozor – je úplně zdarma a můžete si v ní vytvořit fotek, kolik budete chtít.

Schválně – kolik kombinací s ní vytvoříte?

Pochlubte se s nimi třeba na našem Facebooku.

Nejnovější

Sezónní témata
6. prosince 2023

Minimalisté žijí šťastněji

Redakce
3
2356 přečtení
Minimalisté žijí šťastněji
Vzorem současných minimalistů je bezpochyby Díogenés ze Sinópé. Podle legendy bydlel v prázdném sudu a vlastnil jen plášť, hůl, mošnu a hrneček – a hrneček zahodil, když u studánky uviděl dítě, jak pije z dlaní. Dnes i ti největší minimalisté potřebují bezpochyby více věcí, zastánci tohoto životního stylu se však shodují, že s méně věcmi je člověk šťastnější a svobodnější. Jak se zdravému minimalismu aspoň přiblížit?
Sezónní témata
1. prosince 2023

Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu

Redakce
3
2356 přečtení
Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu
Doma trávíme velkou část dne a během té doby neustále vnímáme atmosféru našeho bydlení, i v tom případě, že se zrovna soustředíme na něco jiného. Zařízení a design našeho domova tak bezprostředně ovlivňuje naši psychickou pohodu a zprostředkovaně také naše psychické i fyzické zdraví. Jak na to, aby nám doma bylo co nejlépe?