Hledat
Svět Isotra
14. srpna 2019

Nástrojárna ISOTRA: co všechno umíme?

Redakce
3
1737 přečtení
Nástrojárna ISOTRA: co všechno umíme?

Kromě rozsáhlých výrobních provozů, vývojového pracoviště, projekční kanceláře a lisovny termoplastů ve společnosti ISOTRA disponujeme moderní nástrojárnou. Tam najdete nejen klasické frézy a soustruhy, ale především množství vlastních technologií, které jsme vyvinuli, aby nám pomáhaly zdokonalovat výrobu stínicí techniky do vašich domácností.

Špičkové vybavení naší nástrojárny

Zabýváme se výrobou dílů pro ohybové a střižné nástroje, ale i přímo střižných a ohybových nástrojů. Kromě toho vyrábíme formy, díly a rámy k formám, zápustky pro kovárny a měřící přípravky. Vyvíjíme, vyrábíme a exportujeme také jednoúčelové stroje pro profilování žaluzií.

Naší chloubou jsou především rychlé a přesné tratě pro tvarování a stříhání lamel různých profilů. Umožňují tvarování polotovarů lamel do požadovaného tvaru, jejich stříhání na požadovanou délku a vystříhávání potřebných otvorů, a to i pro atypické tvary a rozměry žaluzií. Tratě mohou být poloautomatické s ručními nebo automatické s automatickými rozjezdy stojánků. Nejpokročilejší automaty zvládají dokonce automatický náplet do žebříčku.

Součástí strojního vybavení nástrojárny ISOTRA jsou také klasické frézy a soustruhy, brusky, drátové řezačky, erodovací stroje a další vybavení. Nabízíme možnost stříhání, ohýbaní a řezání plechů a zajistíme i kalení, cementování, nitridování a povlakování.

Čísla a fotografie pro lepší představu

Jsme schopni třískově opracovat ploché díly až do rozměru 1000 × 2000 mm, brousit na plocho až 800 × 1200 mm a elektroerozivně obrábět do rozměru 400 × 700 mm. Chcete vidět příklady válcovacích tratí, střižných a ohybových nástrojů nebo jiných hotových výrobků? Podívejte se na ně v naší fotogalerii!

Redakce

Nejnovější

Svět Isotra
22. června 2022

Výhody bioklimatické pergoly, které si na první pohled neuvědomíte

Redakce
3
1737 přečtení
Výhody bioklimatické pergoly, které si na první pohled neuvědomíte
Jaký přístřešek na zahradu? Hliníková bioklimatická pergola má spoustu jedinečných vlastností, které dokážou pobyt na terase zpříjemnit.
Udělej si sám
20. června 2022

Životní změny: narození miminka

Redakce
3
1737 přečtení
Životní změny: narození miminka
Když má do domácnosti přibýt miminko, budou potřeba nejrůznější úpravy. Ať už v rámci pohodlí, bezpečnosti nebo nových úložných prostor.