Hledat
Svět Isotra
14. srpna 2019

Nástrojárna ISOTRA: co všechno umíme?

Redakce
3
2530 přečtení
Nástrojárna ISOTRA: co všechno umíme?

Kromě rozsáhlých výrobních provozů, vývojového pracoviště, projekční kanceláře a lisovny termoplastů ve společnosti ISOTRA disponujeme moderní nástrojárnou. Tam najdete nejen klasické frézy a soustruhy, ale především množství vlastních technologií, které jsme vyvinuli, aby nám pomáhaly zdokonalovat výrobu stínicí techniky do vašich domácností.

Špičkové vybavení naší nástrojárny

Zabýváme se výrobou dílů pro ohybové a střižné nástroje, ale i přímo střižných a ohybových nástrojů. Kromě toho vyrábíme formy, díly a rámy k formám, zápustky pro kovárny a měřící přípravky. Vyvíjíme, vyrábíme a exportujeme také jednoúčelové stroje pro profilování žaluzií.

Naší chloubou jsou především rychlé a přesné tratě pro tvarování a stříhání lamel různých profilů. Umožňují tvarování polotovarů lamel do požadovaného tvaru, jejich stříhání na požadovanou délku a vystříhávání potřebných otvorů, a to i pro atypické tvary a rozměry žaluzií. Tratě mohou být poloautomatické s ručními nebo automatické s automatickými rozjezdy stojánků. Nejpokročilejší automaty zvládají dokonce automatický náplet do žebříčku.

Součástí strojního vybavení nástrojárny ISOTRA jsou také klasické frézy a soustruhy, brusky, drátové řezačky, erodovací stroje a další vybavení. Nabízíme možnost stříhání, ohýbaní a řezání plechů a zajistíme i kalení, cementování, nitridování a povlakování.

Čísla a fotografie pro lepší představu

Jsme schopni třískově opracovat ploché díly až do rozměru 1000 × 2000 mm, brousit na plocho až 800 × 1200 mm a elektroerozivně obrábět do rozměru 400 × 700 mm. Chcete vidět příklady válcovacích tratí, střižných a ohybových nástrojů nebo jiných hotových výrobků? Podívejte se na ně v naší fotogalerii!

Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
29. května 2024

Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti

Redakce
4
2530 přečtení
Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti
Každý rok 1. června slavíme Mezinárodní den dětí, který je věnován našim nejmladším a nejcennějším členům společnosti. Tento den je příležitostí k oslavě radosti, nevinnosti a naděje, kterou děti přinášejí do našich životů. Zároveň nám připomíná, jak důležité je zajistit pro děti bezpečné, zdravé a stimulující prostředí, ve kterém mohou růst a rozvíjet se.
Sezónní témata
14. května 2024

Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií

Redakce
4
2530 přečtení
Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií
V dnešní době, kdy se stále více mluví o udržitelnosti a snižování energetické stopy, hrají klíčovou roli v každé domácnosti i energeticky účinná řešení. Jedním z efektivních způsobů, jak můžete snížit spotřebu energie ve svém domě nebo kanceláři, je použití stínicí techniky. Stínicí systémy, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a pergoly, nejenže zlepšují estetiku prostoru, ale také přinášejí významné energetické úspory. Podívejme se blíže, jak může stínicí technika přispět k lepší energetické efektivitě.