Hledat
Svět Isotra
14. srpna 2019

Nástrojárna ISOTRA: co všechno umíme?

Redakce
3
2039 přečtení
Nástrojárna ISOTRA: co všechno umíme?

Kromě rozsáhlých výrobních provozů, vývojového pracoviště, projekční kanceláře a lisovny termoplastů ve společnosti ISOTRA disponujeme moderní nástrojárnou. Tam najdete nejen klasické frézy a soustruhy, ale především množství vlastních technologií, které jsme vyvinuli, aby nám pomáhaly zdokonalovat výrobu stínicí techniky do vašich domácností.

Špičkové vybavení naší nástrojárny

Zabýváme se výrobou dílů pro ohybové a střižné nástroje, ale i přímo střižných a ohybových nástrojů. Kromě toho vyrábíme formy, díly a rámy k formám, zápustky pro kovárny a měřící přípravky. Vyvíjíme, vyrábíme a exportujeme také jednoúčelové stroje pro profilování žaluzií.

Naší chloubou jsou především rychlé a přesné tratě pro tvarování a stříhání lamel různých profilů. Umožňují tvarování polotovarů lamel do požadovaného tvaru, jejich stříhání na požadovanou délku a vystříhávání potřebných otvorů, a to i pro atypické tvary a rozměry žaluzií. Tratě mohou být poloautomatické s ručními nebo automatické s automatickými rozjezdy stojánků. Nejpokročilejší automaty zvládají dokonce automatický náplet do žebříčku.

Součástí strojního vybavení nástrojárny ISOTRA jsou také klasické frézy a soustruhy, brusky, drátové řezačky, erodovací stroje a další vybavení. Nabízíme možnost stříhání, ohýbaní a řezání plechů a zajistíme i kalení, cementování, nitridování a povlakování.

Čísla a fotografie pro lepší představu

Jsme schopni třískově opracovat ploché díly až do rozměru 1000 × 2000 mm, brousit na plocho až 800 × 1200 mm a elektroerozivně obrábět do rozměru 400 × 700 mm. Chcete vidět příklady válcovacích tratí, střižných a ohybových nástrojů nebo jiných hotových výrobků? Podívejte se na ně v naší fotogalerii!

Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
24. listopadu 2022

Advent

Redakce
3
2039 přečtení
Advent
Adventní období vítají nejen děti jako připomínku blížících se Vánoc. Co o něm ale víme a jak ho slavit jinak než jen vyjídáním čokoládek z adventního kalendáře?
Sezónní témata
26. října 2022

Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili

Redakce
3
2039 přečtení
Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili
Mnoho kultur po celém světě na přelomu října a listopadu nějakou formou vzpomíná na své předky a zesnulé členy rodiny. Jaké tradice provozujete okolo svátku Všech svatých vy a čím se můžete inspirovat?