Hledat
Svět Isotra
14. srpna 2018

Jak vyrábíme naše venkovní žaluzie?

Redakce
5 min
2496 přečtení
Jak vyrábíme naše venkovní žaluzie?

Ve společnosti ISOTRA se už 26 let snažíme přinášet co nejlepší stínicí techniku. Abychom vám byli schopní co nejvyšší kvalitu nabídnout, vyrábíme si převážnou většinu komponentů výhradně sami pomocí strojů, na které jsme právem pyšni. Jedině tak zaručíme, že všechno probíhá podle našich představ. Jaká je technologická vyspělost toho, co nabízíme?

Vlastní tvary a střihy lamel

Lamely jsou hliníkové pásky žaluzií, které můžete naklápět, a díky tomu regulovat množství světla dopadají do interiéru. Lamely našich venkovních žaluzií nabízíme ve 4 tvarech podle písmen C, S, Z a nejnověji i T. Unikátní tvar lamely perfektně zabraňuje proniknutí slunečních paprsků do interiéru. U některých modelů je lamela na konci ohybu opatřena lamelovou gumou, aby o sebe při silnějším větru necinkaly.

Jak ale docílíme, že lamelu vyrobíme do požadovaného tvaru a délky? S tvarováním a stříháním lamel nám pomáhá válcovací trať TPL vyvinutá v naší společnosti. Do ní je umístěn střižný vozík, díky kterému umíme vyrobit všechny typy prostřihů a jakoukoliv délku.

Veškeré komponenty pro venkovní žaluzie si vyrábíme už od roku 1995.

Pracujeme v moderně vybavené nástrojárně

Střižné a ohybové nástroje, měrky, rámy pro formy, válcovací tratě…V naší nástrojárně dokážeme vyrobit opravdu cokoliv – třískově opracujeme ploché díly až do rozměru 1000 x 2000 mm. 

50
49
51

Dva světové patenty

Na technické řešení našich venkovních žaluzií máme dokonce dva světové patenty.

Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
6. prosince 2023

Minimalisté žijí šťastněji

Redakce
3
2496 přečtení
Minimalisté žijí šťastněji
Vzorem současných minimalistů je bezpochyby Díogenés ze Sinópé. Podle legendy bydlel v prázdném sudu a vlastnil jen plášť, hůl, mošnu a hrneček – a hrneček zahodil, když u studánky uviděl dítě, jak pije z dlaní. Dnes i ti největší minimalisté potřebují bezpochyby více věcí, zastánci tohoto životního stylu se však shodují, že s méně věcmi je člověk šťastnější a svobodnější. Jak se zdravému minimalismu aspoň přiblížit?
Sezónní témata
1. prosince 2023

Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu

Redakce
3
2496 přečtení
Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu
Doma trávíme velkou část dne a během té doby neustále vnímáme atmosféru našeho bydlení, i v tom případě, že se zrovna soustředíme na něco jiného. Zařízení a design našeho domova tak bezprostředně ovlivňuje naši psychickou pohodu a zprostředkovaně také naše psychické i fyzické zdraví. Jak na to, aby nám doma bylo co nejlépe?