Hledat
Svět Isotra
21. ledna 2019

Naše výrobky a bezpečnost dětí

Redakce
4
1355 přečtení
Naše výrobky a bezpečnost dětí

Děti jsou radost i starost a především to nejdůležitější na světě. Sledujeme jejich pokroky, jak s radostí a zvídavostí objevují svět a zkoušejí nové věci. Běžné vybavení domácnosti, spotřebiče i žaluzie a rolety mohou být pro dítě nebezpečné. Buďte předvídaví a svůj byt zabezpečte. My vám s tím pomůžeme.

Vybíráte-li si rolety nebo žaluzie, aby splnily veškeré vaše požadavky na zastínění interiéru, světelnou pohodu, snížily náklady na vytápění. Výrobky společnosti ISOTRA a.s. Všechny tyto požadavky splňují. Navíc však splňují požadavky normy ČSN EN 13120, čímž je zajištěna bezpečnost vašich dětí. Námi dodávané výrobky mají několik bezpečnostních prvků. 

Spojka - Díky spojce dojde při působení síly větší než 6 kg k roztržení řetízku. Díky tomu se nevytvoří nebezpečná smyčka. 

Kladka – Při použití kladky dojde k napnutí ovládacích šňůr tak, aby se mezi nimi nevytvořila smyčka. 

Naviják, dvě kolečka – Zabrání vytváření smyček, zároveň udržíte šňůrky v dostatečné výšce z dosahu dětských ručiček. 

Děláme všechno proto, aby naše výrobky byly pro děti maximálně bezpečné. Na bezpečnost musí myslet i rodiče. Dodržujte pokyny na obalech a sami učiňte kroky k tomu, aby nehrozilo dětem vážné zranění.

Nejnovější

Svět Isotra
22. června 2022

Výhody bioklimatické pergoly, které si na první pohled neuvědomíte

Redakce
3
1355 přečtení
Výhody bioklimatické pergoly, které si na první pohled neuvědomíte
Jaký přístřešek na zahradu? Hliníková bioklimatická pergola má spoustu jedinečných vlastností, které dokážou pobyt na terase zpříjemnit.
Udělej si sám
20. června 2022

Životní změny: narození miminka

Redakce
3
1355 přečtení
Životní změny: narození miminka
Když má do domácnosti přibýt miminko, budou potřeba nejrůznější úpravy. Ať už v rámci pohodlí, bezpečnosti nebo nových úložných prostor.