Hledat
Svět Isotra
21. ledna 2019

Naše výrobky a bezpečnost dětí

Redakce
4
1594 přečtení
Naše výrobky a bezpečnost dětí

Děti jsou radost i starost a především to nejdůležitější na světě. Sledujeme jejich pokroky, jak s radostí a zvídavostí objevují svět a zkoušejí nové věci. Běžné vybavení domácnosti, spotřebiče i žaluzie a rolety mohou být pro dítě nebezpečné. Buďte předvídaví a svůj byt zabezpečte. My vám s tím pomůžeme.

Vybíráte-li si rolety nebo žaluzie, aby splnily veškeré vaše požadavky na zastínění interiéru, světelnou pohodu, snížily náklady na vytápění. Výrobky společnosti ISOTRA a.s. Všechny tyto požadavky splňují. Navíc však splňují požadavky normy ČSN EN 13120, čímž je zajištěna bezpečnost vašich dětí. Námi dodávané výrobky mají několik bezpečnostních prvků. 

Spojka - Díky spojce dojde při působení síly větší než 6 kg k roztržení řetízku. Díky tomu se nevytvoří nebezpečná smyčka. 

Kladka – Při použití kladky dojde k napnutí ovládacích šňůr tak, aby se mezi nimi nevytvořila smyčka. 

Naviják, dvě kolečka – Zabrání vytváření smyček, zároveň udržíte šňůrky v dostatečné výšce z dosahu dětských ručiček. 

Děláme všechno proto, aby naše výrobky byly pro děti maximálně bezpečné. Na bezpečnost musí myslet i rodiče. Dodržujte pokyny na obalech a sami učiňte kroky k tomu, aby nehrozilo dětem vážné zranění.

Nejnovější

Sezónní témata
24. listopadu 2022

Advent

Redakce
3
1594 přečtení
Advent
Adventní období vítají nejen děti jako připomínku blížících se Vánoc. Co o něm ale víme a jak ho slavit jinak než jen vyjídáním čokoládek z adventního kalendáře?
Sezónní témata
26. října 2022

Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili

Redakce
3
1594 přečtení
Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili
Mnoho kultur po celém světě na přelomu října a listopadu nějakou formou vzpomíná na své předky a zesnulé členy rodiny. Jaké tradice provozujete okolo svátku Všech svatých vy a čím se můžete inspirovat?