Hledat
Svět Isotra
21. ledna 2019

Naše výrobky a bezpečnost dětí

Redakce
4
2210 přečtení
Naše výrobky a bezpečnost dětí

Děti jsou radost i starost a především to nejdůležitější na světě. Sledujeme jejich pokroky, jak s radostí a zvídavostí objevují svět a zkoušejí nové věci. Běžné vybavení domácnosti, spotřebiče i žaluzie a rolety mohou být pro dítě nebezpečné. Buďte předvídaví a svůj byt zabezpečte. My vám s tím pomůžeme.

Vybíráte-li si rolety nebo žaluzie, aby splnily veškeré vaše požadavky na zastínění interiéru, světelnou pohodu, snížily náklady na vytápění. Výrobky společnosti ISOTRA a.s. Všechny tyto požadavky splňují. Navíc však splňují požadavky normy ČSN EN 13120, čímž je zajištěna bezpečnost vašich dětí. Námi dodávané výrobky mají několik bezpečnostních prvků. 

Spojka - Díky spojce dojde při působení síly větší než 6 kg k roztržení řetízku. Díky tomu se nevytvoří nebezpečná smyčka. 

Kladka – Při použití kladky dojde k napnutí ovládacích šňůr tak, aby se mezi nimi nevytvořila smyčka. 

Naviják, dvě kolečka – Zabrání vytváření smyček, zároveň udržíte šňůrky v dostatečné výšce z dosahu dětských ručiček. 

Děláme všechno proto, aby naše výrobky byly pro děti maximálně bezpečné. Na bezpečnost musí myslet i rodiče. Dodržujte pokyny na obalech a sami učiňte kroky k tomu, aby nehrozilo dětem vážné zranění.

Nejnovější

Sezónní témata
29. května 2024

Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti

Redakce
4
2210 přečtení
Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti
Každý rok 1. června slavíme Mezinárodní den dětí, který je věnován našim nejmladším a nejcennějším členům společnosti. Tento den je příležitostí k oslavě radosti, nevinnosti a naděje, kterou děti přinášejí do našich životů. Zároveň nám připomíná, jak důležité je zajistit pro děti bezpečné, zdravé a stimulující prostředí, ve kterém mohou růst a rozvíjet se.
Sezónní témata
14. května 2024

Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií

Redakce
4
2210 přečtení
Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií
V dnešní době, kdy se stále více mluví o udržitelnosti a snižování energetické stopy, hrají klíčovou roli v každé domácnosti i energeticky účinná řešení. Jedním z efektivních způsobů, jak můžete snížit spotřebu energie ve svém domě nebo kanceláři, je použití stínicí techniky. Stínicí systémy, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a pergoly, nejenže zlepšují estetiku prostoru, ale také přinášejí významné energetické úspory. Podívejme se blíže, jak může stínicí technika přispět k lepší energetické efektivitě.