Hledat
Svět Isotra
21. ledna 2019

Naše výrobky a bezpečnost dětí

Redakce
4
1983 přečtení
Naše výrobky a bezpečnost dětí

Děti jsou radost i starost a především to nejdůležitější na světě. Sledujeme jejich pokroky, jak s radostí a zvídavostí objevují svět a zkoušejí nové věci. Běžné vybavení domácnosti, spotřebiče i žaluzie a rolety mohou být pro dítě nebezpečné. Buďte předvídaví a svůj byt zabezpečte. My vám s tím pomůžeme.

Vybíráte-li si rolety nebo žaluzie, aby splnily veškeré vaše požadavky na zastínění interiéru, světelnou pohodu, snížily náklady na vytápění. Výrobky společnosti ISOTRA a.s. Všechny tyto požadavky splňují. Navíc však splňují požadavky normy ČSN EN 13120, čímž je zajištěna bezpečnost vašich dětí. Námi dodávané výrobky mají několik bezpečnostních prvků. 

Spojka - Díky spojce dojde při působení síly větší než 6 kg k roztržení řetízku. Díky tomu se nevytvoří nebezpečná smyčka. 

Kladka – Při použití kladky dojde k napnutí ovládacích šňůr tak, aby se mezi nimi nevytvořila smyčka. 

Naviják, dvě kolečka – Zabrání vytváření smyček, zároveň udržíte šňůrky v dostatečné výšce z dosahu dětských ručiček. 

Děláme všechno proto, aby naše výrobky byly pro děti maximálně bezpečné. Na bezpečnost musí myslet i rodiče. Dodržujte pokyny na obalech a sami učiňte kroky k tomu, aby nehrozilo dětem vážné zranění.

Nejnovější

Sezónní témata
4. září 2023

Prázdniny a volné dny o svátcích: které roky jsou nejlepší?

Redakce
4
1983 přečtení
Prázdniny a volné dny o svátcích: které roky jsou nejlepší?
Skončily nejdelší prázdniny, jaké mohou školáci v České republice mít. Jak dlouhé byly oproti standardním a jaký nejvyšší počet volných dnů mimo víkendy můžeme u nás mít?
Svět Isotra
24. srpna 2023

Rohová venkovní žaluzie – revoluční řešení pro rohové portály

Redakce
3
1983 přečtení
Rohová venkovní žaluzie – revoluční řešení pro rohové portály
Máte okna v rohu budovy, ať už jde o vnější, nebo vnitřní roh? Teď je můžete pohodlně zastínit bez toho, aby ve zlomu zůstávala vodicí lišta a rušila výhled po vytažení žaluzie. Jediná podmínka je pravý úhel, tedy devadesátistupňový roh.