Hledat
Svět Isotra
3. října 2019

ISOTRA patří mezi Czech Superbrands 2019

Redakce
4
1951 přečtení
ISOTRA patří mezi Czech Superbrands 2019

V sedmém ročníku programu Czech Superbrands uspěla v kategorii Business Superbrands také společnost ISOTRA. Ocenění Superbrands je udělováno ve více než 90 státech na pěti kontinentech, české značky se tak zařadily mezi světové velikány businessu. 

Nejúspěšnější značky působící na českém trhu byly vyhlášeny 18. září na galavečeru pořádaném v budově Národního muzea v Praze. Vybíralo je 32 členů komise Brand Council, profesionálové z oblasti obchodu, komunikace, marketingu a dalších oborů, z více než milionu značek zaregistrovaných na českém trhu. Konečný výběr je výsledkem nezávislého tříkolového poměřování napříč desítkami kategorií a kromě názoru členů expertů je důraz kladen například i na obchodní výsledky nominovaných značek.

518

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním speciální pozice značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Oceněné značky zapojené do programu mohou využít řady analýz, výzkumů či konzultací od partnerů Czech Superbrands a posílit tak svoje postavení na trhu. 

My v ISOTRA máme z ocenění Czech Superbrands 2019 velkou radost a děkujeme všem našim zákazníkům – bez vás by to nešlo!

522
519
520

Nejnovější

Sezónní témata
24. listopadu 2022

Advent

Redakce
3
1951 přečtení
Advent
Adventní období vítají nejen děti jako připomínku blížících se Vánoc. Co o něm ale víme a jak ho slavit jinak než jen vyjídáním čokoládek z adventního kalendáře?
Sezónní témata
26. října 2022

Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili

Redakce
3
1951 přečtení
Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili
Mnoho kultur po celém světě na přelomu října a listopadu nějakou formou vzpomíná na své předky a zesnulé členy rodiny. Jaké tradice provozujete okolo svátku Všech svatých vy a čím se můžete inspirovat?