Hledat
Svět Isotra
3. října 2019

ISOTRA patří mezi Czech Superbrands 2019

Redakce
4
2263 přečtení
ISOTRA patří mezi Czech Superbrands 2019

V sedmém ročníku programu Czech Superbrands uspěla v kategorii Business Superbrands také společnost ISOTRA. Ocenění Superbrands je udělováno ve více než 90 státech na pěti kontinentech, české značky se tak zařadily mezi světové velikány businessu. 

Nejúspěšnější značky působící na českém trhu byly vyhlášeny 18. září na galavečeru pořádaném v budově Národního muzea v Praze. Vybíralo je 32 členů komise Brand Council, profesionálové z oblasti obchodu, komunikace, marketingu a dalších oborů, z více než milionu značek zaregistrovaných na českém trhu. Konečný výběr je výsledkem nezávislého tříkolového poměřování napříč desítkami kategorií a kromě názoru členů expertů je důraz kladen například i na obchodní výsledky nominovaných značek.

518

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním speciální pozice značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Oceněné značky zapojené do programu mohou využít řady analýz, výzkumů či konzultací od partnerů Czech Superbrands a posílit tak svoje postavení na trhu. 

My v ISOTRA máme z ocenění Czech Superbrands 2019 velkou radost a děkujeme všem našim zákazníkům – bez vás by to nešlo!

522
519
520

Nejnovější

Sezónní témata
8. února 2024

Oáza klidu: Jak najít rovnováhu a klid ve světě plném shonu

Redakce
3
2263 přečtení
Oáza klidu: Jak najít rovnováhu a klid ve světě plném shonu
V dnešním zrychleném světě je důležitější než kdy jindy najít si čas pro sebe. Objevte, jak můžete vytvořit svou osobní oázu klidu a udržet si duševní rovnováhu každý den.
Sezónní témata
31. ledna 2024

Zimní recepty: Lahodné a zdravé pokrmy pro posílení imunity

Redakce
4
2263 přečtení
Zimní recepty: Lahodné a zdravé pokrmy pro posílení imunity
V zimě je důležité udržet si silnou imunitu. Přinášíme vám výběr lahodných a zdravých receptů, které vám pomohou zůstat zdraví a plní energie i v chladném počasí.