Hledat
Svět Isotra
15. dubna 2024

Dveřní síť proti hmyzu: Typ H2

Redakce
3
338 přečtení
Dveřní síť proti hmyzu: Typ H2
Zůstaňte ochráněni a v pohodlí s novou dveřní sítí proti hmyzu typu H2, která přichází na trh jako vylepšení populárního modelu H1.

Přednosti nového modelu H2

Dveřní síť typ H2 přináší několik vylepšení, které zajistí ještě lepší ochranu vašeho domova před nevítanými hosty. Hlavní výhodou je užší a pevnější profil rámu, který nabízí větší odolnost a tuhost ve srovnání s předchozím modelem. Tento nový model je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou a dlouhodobou ochranu proti hmyzu, aniž by narušili estetiku svého domova.

Proč si pořídit síť proti hmyzu na dveře?

Jedním z hlavních důvodů, proč lidé volí instalaci sítí proti hmyzu, je jejich schopnost účinně zabraňovat vstupu hmyzu do domu. To znamená méně komárů, mouch, pavouků a dalšího hmyzu, který může být nejen otravný, ale i nositel různých nemocí. Nejen dveře, ale i okna je vhodné zabezpečit proti hmyzu!

Přirozené větrání

S sítěmi proti hmyzu můžete nechat otevřené dveře bez obav, že by dovnitř vnikl hmyz. To umožňuje přirozený průtok vzduchu a pomáhá udržovat váš domov svěží a dobře větraný, což je zvláště příjemné během teplých letních měsíců.

Vlastnosti, které zaujmou

  • Extrudovaný hliníkový rám: S průřezem 31,5 × 12 mm poskytuje síť vynikající stabilitu a odolnost.
  • Vyšší tuhost rámu: Zaručuje lepší ochranu a delší životnost výrobku.
  • Snadná montáž a demontáž: Umožňuje rychlé a efektivní použití bez potřeby profesionální instalace.
  • Barevné provedení: Rám dveřní sítě můžete zvolit buď v imitaci dřeva nebo v kterékoli barvě RAL, díky čemuž se dokonale hodí k fasádě vašeho domu.

Design, který se přizpůsobí

Jedním z klíčových aspektů dveřní sítě typ H2 je její vizuální univerzálnost. Díky široké paletě barev a možnosti imitace dřeva můžete síť perfektně sladit s exteriérem vašeho domu. Tato flexibilita v designu z ní činí ideální volbu pro domácnosti, které dbají na detail a chtějí udržet konzistentní vizuální styl.

Pokud jste unaveni z neustálého boje s hmyzem, je čas zvážit instalaci sítí proti hmyzu a užívat si klidu a čerstvého vzduchu bez bzučení u ucha.

Nejnovější

Sezónní témata
29. května 2024

Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti

Redakce
4
338 přečtení
Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti
Každý rok 1. června slavíme Mezinárodní den dětí, který je věnován našim nejmladším a nejcennějším členům společnosti. Tento den je příležitostí k oslavě radosti, nevinnosti a naděje, kterou děti přinášejí do našich životů. Zároveň nám připomíná, jak důležité je zajistit pro děti bezpečné, zdravé a stimulující prostředí, ve kterém mohou růst a rozvíjet se.
Sezónní témata
14. května 2024

Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií

Redakce
4
338 přečtení
Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií
V dnešní době, kdy se stále více mluví o udržitelnosti a snižování energetické stopy, hrají klíčovou roli v každé domácnosti i energeticky účinná řešení. Jedním z efektivních způsobů, jak můžete snížit spotřebu energie ve svém domě nebo kanceláři, je použití stínicí techniky. Stínicí systémy, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a pergoly, nejenže zlepšují estetiku prostoru, ale také přinášejí významné energetické úspory. Podívejme se blíže, jak může stínicí technika přispět k lepší energetické efektivitě.