Hledat
Svět Isotra
24. srpna 2023

Rohová venkovní žaluzie – revoluční řešení pro rohové portály

Redakce
3
577 přečtení
Rohová venkovní žaluzie – revoluční řešení pro rohové portály
Máte okna v rohu budovy, ať už jde o vnější, nebo vnitřní roh? Teď je můžete pohodlně zastínit bez toho, aby ve zlomu zůstávala vodicí lišta a rušila výhled po vytažení žaluzie. Jediná podmínka je pravý úhel, tedy devadesátistupňový roh.

Rohová okna mají zelenou

Už není potřeba se nechat omezovat okny do rohu, pokud jde o venkovní žaluzie. Doposud byl problém rohová okna zastínit, aniž by ve výhledu překážela vodicí lišta. Naše nová revoluční rohová venkovní žaluzie ve spřaženém provedení spojuje lamely pomocí nerezového kuličkového řetízku v plastovém vodítku. Kovový úhlový díl zasunutý v plastovém rohu pak řeší spojení profilů spodních lišt. Obě žaluzie pohání společně jediný motor.

Rohová žaluzie Corner

Žaluzie řeší zastínění oken pro vnější i vnitřní roh. Nemusíte se bát ani nadměrné výšky nábalu – vzhled budovy nebude rušit příliš velký box a ve výhledu do krajiny už nebude překážet ani středová vodicí lišta, ani žádný jiný prvek žaluzie. Vybrat si můžete ze dvou typů lamel.

Řešení pro různé druhy atypických oken

Nemáte okna do rohu, ale zato jsou třeba kulatá nebo trojúhelníková? I taková lze zastínit. Plisse, vertikální žaluzie a do některých tvarů i horizontální žaluzie jsou vhodným řešením. Pro inspiraci k zastínění netradičních oken si pročtěte náš článek nebo prozkoumejte možnosti vertikálních žaluzií zde.

Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
4. září 2023

Prázdniny a volné dny o svátcích: které roky jsou nejlepší?

Redakce
4
577 přečtení
Prázdniny a volné dny o svátcích: které roky jsou nejlepší?
Skončily nejdelší prázdniny, jaké mohou školáci v České republice mít. Jak dlouhé byly oproti standardním a jaký nejvyšší počet volných dnů mimo víkendy můžeme u nás mít?
Dům a zahrada
17. srpna 2023

Jak vybrat bazén

Redakce
3
577 přečtení
Jak vybrat bazén
Chcete ještě na poslední teplé týdny pořídit bazén, nebo se s předstihem připravit na příští rok? Přečtěte si, jaký typ se pro vás nejvíc hodí!