Hledat
Svět Isotra
4. května 2023

NOVINKA na trhu: Hliníkový přístřešek pro auta Přístřešek ARTOSI

Redakce
3
1358 přečtení
NOVINKA na trhu: Hliníkový přístřešek pro auta Přístřešek ARTOSI
Od roku 2019, kdy jsme v únoru na stavebním veletrhu Coneco v Bratislavě představili náš bestseller bioklimatickou hliníkovou pergolu ARTOSI, došlo k mnoha jejím vylepšením a bylo k ní přidáno více příslušenství a doplňků jako LED osvětlení, screenové rolety ALFA-ZIP nebo ALFA-ZIP PLUS, posuvné zasklení ARTOSI GLASS. Nyní však dáváme inovacím zcela jiný rozměr a tím je dokonalé sladění pergoly a přístřešku pro auta na jednom pozemku díky naší novince na trhu - přístřešku pro auta Přístřešek ARTOSI.

Přístřešek ARTOSI

Hliníkový přístřešek pro auta je nadčasové řešení s inovativním designem vyvinutý s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnost individuálních úprav, který zajistí ochranu vašeho vozu vůči nepříznivým vlivům počasí. Hliníková konstrukce je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI. Na místo naklápějících se lamel je však střecha doplněna o nosný trapézový plech (standard) nebo polykarbonát. Příštřešek ARTOSI má integrovaný odvod vody uvnitř konstrukce bez nutnosti dalších úprav, s možností volitelného LED osvětlení umístěného po celém obvodu, ovládaného čidlem pohybu nebo pomocí technologie IO. Přístřešek lze také dodat i v provedení bez střechy ROOFLESS (pouze stojky a obvodový rám), kdy se předpokládá, že si zákazník dodá vlastní řešení střechy.

Přístřešek pro auta

Je vyráběn s vysokou přesností a montáž je tak snadná a rychlá. Zvolit si můžete provedení samostatně stojící nebo kotvený do zdi z delší nebo kratší strany. Přístřešek ARTOSI nabízíme ve dvanácti základních barvách konstrukce shodných se standardními barvami pergoly ARTOSI, kdy střecha může být z pozinkovaného trapézového plechu nebo polykarbonátu o třech barvách – transparentní, bronz nebo opál. Maximální nosnost je 150 kg/m2, garantujeme odolnost proti větru až 120 km/h a odvod vody 50 l/m2h. Standardní záruka je 5 let na konstrukci, 2 roky na LED osvětlení. Také přístřešek pro auta si můžete doplnit o screenové rolety pro ještě větší ochranu vůči vlivům počasí.

Díky oboustrannému konstrukčnímu i barevnému sladění bioklimatické pergoly ARTOSI a přístřešku pro auta Přístřešek ARTOSI může Váš pozemek vypadat ještě lépe. Vše samozřejmě můžete sladit s exteriérovými prvky vašeho domu.  Podívejte se také na nový konfigurátor pro pergolu ARTOSI, kde si v jednoduchých deseti krocích můžete navolit vlastní design pergoly!

Nejnovější

Sezónní témata
4. září 2023

Prázdniny a volné dny o svátcích: které roky jsou nejlepší?

Redakce
4
1358 přečtení
Prázdniny a volné dny o svátcích: které roky jsou nejlepší?
Skončily nejdelší prázdniny, jaké mohou školáci v České republice mít. Jak dlouhé byly oproti standardním a jaký nejvyšší počet volných dnů mimo víkendy můžeme u nás mít?
Svět Isotra
24. srpna 2023

Rohová venkovní žaluzie – revoluční řešení pro rohové portály

Redakce
3
1358 přečtení
Rohová venkovní žaluzie – revoluční řešení pro rohové portály
Máte okna v rohu budovy, ať už jde o vnější, nebo vnitřní roh? Teď je můžete pohodlně zastínit bez toho, aby ve zlomu zůstávala vodicí lišta a rušila výhled po vytažení žaluzie. Jediná podmínka je pravý úhel, tedy devadesátistupňový roh.