Hledat
Svět Isotra
4. května 2023

NOVINKA na trhu: Hliníkový přístřešek pro auta Přístřešek ARTOSI

Redakce
3
1988 přečtení
NOVINKA na trhu: Hliníkový přístřešek pro auta Přístřešek ARTOSI
Od roku 2019, kdy jsme v únoru na stavebním veletrhu Coneco v Bratislavě představili náš bestseller bioklimatickou hliníkovou pergolu ARTOSI, došlo k mnoha jejím vylepšením a bylo k ní přidáno více příslušenství a doplňků jako LED osvětlení, screenové rolety ALFA-ZIP nebo ALFA-ZIP PLUS, posuvné zasklení ARTOSI GLASS. Nyní však dáváme inovacím zcela jiný rozměr a tím je dokonalé sladění pergoly a přístřešku pro auta na jednom pozemku díky naší novince na trhu - přístřešku pro auta Přístřešek ARTOSI.

Přístřešek ARTOSI

Hliníkový přístřešek pro auta je nadčasové řešení s inovativním designem vyvinutý s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnost individuálních úprav, který zajistí ochranu vašeho vozu vůči nepříznivým vlivům počasí. Hliníková konstrukce je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI. Na místo naklápějících se lamel je však střecha doplněna o nosný trapézový plech (standard) nebo polykarbonát. Příštřešek ARTOSI má integrovaný odvod vody uvnitř konstrukce bez nutnosti dalších úprav, s možností volitelného LED osvětlení umístěného po celém obvodu, ovládaného čidlem pohybu nebo pomocí technologie IO. Přístřešek lze také dodat i v provedení bez střechy ROOFLESS (pouze stojky a obvodový rám), kdy se předpokládá, že si zákazník dodá vlastní řešení střechy.

Přístřešek pro auta

Je vyráběn s vysokou přesností a montáž je tak snadná a rychlá. Zvolit si můžete provedení samostatně stojící nebo kotvený do zdi z delší nebo kratší strany. Přístřešek ARTOSI nabízíme ve dvanácti základních barvách konstrukce shodných se standardními barvami pergoly ARTOSI, kdy střecha může být z pozinkovaného trapézového plechu nebo polykarbonátu o třech barvách – transparentní, bronz nebo opál. Maximální nosnost je 150 kg/m2, garantujeme odolnost proti větru až 120 km/h a odvod vody 50 l/m2h. Standardní záruka je 5 let na konstrukci, 2 roky na LED osvětlení. Také přístřešek pro auta si můžete doplnit o screenové rolety pro ještě větší ochranu vůči vlivům počasí.

Díky oboustrannému konstrukčnímu i barevnému sladění bioklimatické pergoly ARTOSI a přístřešku pro auta Přístřešek ARTOSI může Váš pozemek vypadat ještě lépe. Vše samozřejmě můžete sladit s exteriérovými prvky vašeho domu.  Podívejte se také na nový konfigurátor pro pergolu ARTOSI, kde si v jednoduchých deseti krocích můžete navolit vlastní design pergoly!

Nejnovější

Sezónní témata
29. května 2024

Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti

Redakce
4
1988 přečtení
Mezinárodní den dětí: Oslava radosti a budoucnosti
Každý rok 1. června slavíme Mezinárodní den dětí, který je věnován našim nejmladším a nejcennějším členům společnosti. Tento den je příležitostí k oslavě radosti, nevinnosti a naděje, kterou děti přinášejí do našich životů. Zároveň nám připomíná, jak důležité je zajistit pro děti bezpečné, zdravé a stimulující prostředí, ve kterém mohou růst a rozvíjet se.
Sezónní témata
14. května 2024

Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií

Redakce
4
1988 přečtení
Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií
V dnešní době, kdy se stále více mluví o udržitelnosti a snižování energetické stopy, hrají klíčovou roli v každé domácnosti i energeticky účinná řešení. Jedním z efektivních způsobů, jak můžete snížit spotřebu energie ve svém domě nebo kanceláři, je použití stínicí techniky. Stínicí systémy, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a pergoly, nejenže zlepšují estetiku prostoru, ale také přinášejí významné energetické úspory. Podívejme se blíže, jak může stínicí technika přispět k lepší energetické efektivitě.