Hledat
Svět Isotra
4. května 2023

NOVINKA na trhu: Hliníkový přístřešek pro auta CARPORT ARTOSI

Redakce
3
630 přečtení
NOVINKA na trhu: Hliníkový přístřešek pro auta CARPORT ARTOSI
Od roku 2019, kdy jsme v únoru na stavebním veletrhu Coneco v Bratislavě představili náš bestseller bioklimatickou hliníkovou pergolu ARTOSI, došlo k mnoha jejím vylepšením a bylo k ní přidáno více příslušenství a doplňků jako LED osvětlení, screenové rolety ALFA-ZIP nebo ALFA-ZIP PLUS, posuvné zasklení ARTOSI GLASS. Nyní však dáváme inovacím zcela jiný rozměr a tím je dokonalé sladění pergoly a přístřešku pro auta na jednom pozemku díky naší novince na trhu - přístřešku pro auta CARPORT ARTOSI.

CARPORT ARTOSI

Hliníkový přístřešek pro auta je nadčasové řešení s inovativním designem vyvinutý s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnost individuálních úprav, který zajistí ochranu vašeho vozu vůči nepříznivým vlivům počasí. Hliníková konstrukce je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI. Na místo naklápějících se lamel je však střecha doplněna o nosný trapézový plech (standard) nebo polykarbonát. CARPORT ARTOSI má integrovaný odvod vody uvnitř konstrukce bez nutnosti dalších úprav, s možností volitelného LED osvětlení umístěného po celém obvodu, ovládaného čidlem pohybu nebo pomocí technologie IO. CARPORT lze také dodat i v provedení bez střechy ROOFLESS (pouze stojky a obvodový rám), kdy se předpokládá, že si zákazník dodá vlastní řešení střechy.

Přístřešek pro auta

Je vyráběn s vysokou přesností a montáž je tak snadná a rychlá. Zvolit si můžete provedení samostatně stojící nebo kotvený do zdi z delší nebo kratší strany. CARPORT ARTOSI nabízíme ve dvanácti základních barvách konstrukce shodných se standardními barvami pergoly ARTOSI, kdy střecha může být z pozinkovaného trapézového plechu nebo polykarbonátu o třech barvách – transparentní, bronz nebo opál. Maximální nosnost je 150 kg/m2, garantujeme odolnost proti větru až 120 km/h a odvod vody 50 l/m2h. Standardní záruka je 5 let na konstrukci, 2 roky na LED osvětlení. Také přístřešek pro auta si můžete doplnit o screenové rolety pro ještě větší ochranu vůči vlivům počasí.

Díky oboustrannému konstrukčnímu i barevnému sladění bioklimatické pergoly ARTOSI a přístřešku pro auta CARPORT ARTOSI může Váš pozemek vypadat ještě lépe. Vše samozřejmě můžete sladit s exteriérovými prvky vašeho domu.  Podívejte se také na nový konfigurátor pro pergolu ARTOSI, kde si v jednoduchých deseti krocích můžete navolit vlastní design pergoly!

Nejnovější

Sezónní témata
31. května 2023

Relaxace doma – odplavte starosti ve vaně

Redakce
3
630 přečtení
Relaxace doma – odplavte starosti ve vaně
Vana nebo i sprcha je pro spoustu z nás synonymem relaxace. Teplá voda odplavuje starosti a pomáhá nám se uvolnit. Jak nejlépe relaxovat v koupelně?
Svět Isotra
24. května 2023

Střešní systémy pro dokonalé zastínění nejen půdních prostor

Redakce
4
630 přečtení
Střešní systémy pro dokonalé zastínění nejen půdních prostor
Nejčastějším prostorem pro zastínění podkrovních prostor je bezesporu střešní okno. S pokročilou architekturou a možnostmi dnešní moderní doby může být však více příležitostí jak a co stínit. Naproti tomu nejtypičtějším prvkem stínící techniky pro střešní stínění je jistě interiérová střešní roleta. Může to být však i interiérová horizontální žaluzie nebo skládaná látková žaluzie plisé. Z exteriérových produktů je to pak určitě střešní screenová roleta.