Hledat
Svět Isotra
14. ledna 2021

Navštivte nás na Stavebním veletrhu online

Redakce
3
1089 přečtení
Navštivte nás na Stavebním veletrhu online

Chybí vám možnost projít si nabídky stavebních firem naživo? Prohlédnout si zajímavé prezentace, podiskutovat s odborníky a odnést si katalogy, které vám pomohou vybrat materiály a technologie pro svou stavbu či rekonstrukci? 

A v neposlední řadě příležitost využít veletržních slev? Ve dnech 22.–23. ledna 2021 od 9 do 18 hodin se vám může tohle všechno splnit, ať už bude epidemická situace jakákoli. Nemusíte kvůli tomu nikam dojíždět, dokonce nemusíte ani vstávat z gauče. Stačí vám počítač, tablet nebo mobil s připojením k internetu. Potkáme se na prvním Stavebním veletrhu online!

První Stavební veletrh online

Na naprosto bezpečném online Stavebním veletrhu můžete navštívit virtuální stánky 71 vystavovatelů. V pátek 22. a v sobotu 23. ledna 2021 mezi 9:00 a 18:00 se můžete podívat na zajímavé firemní prezentace, přečíst si o problémech, které řeší ostatní, nebo s firmami probrat konkrétní dotazy, které ve spojitosti se svou stavbou nebo rekonstrukcí řešíte. 

Se specialisty na stavbu i vybavení domu se můžete na dálku setkat „tváří v tvář“. Čeká vás nabídka veletržních slevových voucherů, galerie i videa s ukázkami hotových realizací, široké spektrum návodů a katalogů ke stažení a také živé diskuze s odborníky.

Zarezervujte si vstupenku zdarma na tomto odkazu https://www.velon.cz/stanek/isotra

Stavíte, rekonstruujete, nebo se jen chcete poradit? Stavební veletrh online vám může přinést odpovědi na konkrétní otázky, ale také jen inspiraci a přehled firem v oboru. Můžete se přijít porozhlédnout, i když v nejbližší době žádné stavební aktivity a úpravy neplánujete. Vystavovatele, kteří vás zaujmou, si můžete pro pozdější využití uložit mezi oblíbené, případně si stáhnout jejich propagační materiály.

A to nejdůležitější: kde nás na veletrhu najdete?

Pokud jste si zarezervovali volnou vstupenku, stánek společnosti ISOTRA pro vás otevře ve dnech konání veletrhu na adrese https://www.velon.cz/stanek/isotra.

Těšíme se na vás! Pozor, počet volných vstupenek je omezen!

793
Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
24. listopadu 2022

Advent

Redakce
3
1089 přečtení
Advent
Adventní období vítají nejen děti jako připomínku blížících se Vánoc. Co o něm ale víme a jak ho slavit jinak než jen vyjídáním čokoládek z adventního kalendáře?
Sezónní témata
26. října 2022

Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili

Redakce
3
1089 přečtení
Halloween a Dušičky: pocta těm, kteří nás opustili
Mnoho kultur po celém světě na přelomu října a listopadu nějakou formou vzpomíná na své předky a zesnulé členy rodiny. Jaké tradice provozujete okolo svátku Všech svatých vy a čím se můžete inspirovat?