Hledat
Dům a zahrada
9. října 2018

Screenové rolety HR7 a HR8 ZIP - moderní a praktické

Redakce
6 min
6720 přečtení
Screenové rolety HR7 a HR8 ZIP - moderní a praktické

Hledáte stínicí techniku, která bude ryze praktická, ale zároveň pěkná a"moderní? Přesně taková jsou naše screenové rolety HR7 a HR8 ZIP.

Screenové rolety účinně regulují množství slunečního světla, které dopadá do interiéru, a tím vytvářejí příjemnou teplotu v místnosti. Rolety jsou nejen skvělým pomocníkem za horkých letních dnů, ale i těch zimních - účinně omezují proudění studeného vzduchu na sklo okna, což podstatně zlepšuje izolační vlastnosti budovy. Díky roletám ušetříte část nákladů za topení.

Co na našich screenových roletách nejvíce oceníte?

  • stylový a decentní vzhled
  • možnost širokého výběru látek
  • praktické funkce, jako regulace slunečního svitu, apod.
  • ochranu proti hmyzu a povětrnostním vlivům
  • možnost elektrického ovládání
  • více variant provedení - rolety mohou být s krycím profilem, ale i bez něj, boční vedení lze vyřešit buď lankem, nebo vodící lištou

Screenová roleta HR7

Screenová roleta HR7 je vynikající volbou pro pasivní domy, jelikož při její instalaci nemusíte perforovat stavbu. Můžete ji nainstalovat na jakýkoliv okenní profil nebo fasádu. Navíc nabízíme 2 typy boxů: hranatý pro moderní architekturu domu, nebo zaoblený, který se hodí spíše pro tradiční stavby. Látka rolety je vyrobena tak, aby byla co nejvíce odolná a vydržela několik let. Unikátní technologie Xglide snižuje tření mezi látkou a boxem, látka se tudíž tolik neopotřebovává a vydrží déle.

66

Screenová roleta HR8 ZIP

HR8 ZIP vám padne do oka, pokud hledáte výraznější screenovou roletu s vychytanými funkcemi. HR8 ZIP vás ochrání před nálety hmyzu, zastíní vám velkou plochu (až 18 metrů čtverečních) a oživí celkový vzhled vašich oken. Screenová roleta HR8 ZIP je jedinečná díky systému lišt, který zajišťuje odolnost proti větru a udržuje látku napnutou na všech místech. Ve vodící liště je skrytá nerezová pružina, která se neopotřebovává a látku pevně drží na místě. Látka tak nikam nesklouzává, ani se nevytahuje. Tím je docílena její dlouholetá výdrž.

Jako u její kolegyně HR7, i tuto roletu nabízíme s klasickým i moderním tvarem boxu. Je jen na vás, který si vyberete.

67
Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
26. září 2022

Výlety pro babí léto: odpočiňte si v podzimní přírodě

Redakce
3
6720 přečtení
Výlety pro babí léto: odpočiňte si v podzimní přírodě
27. září je Světový den turistiky. Ať už jste zvyklí chodit na pěší výlety každý víkend, nebo se do přírody vydáte jen občas, vypravte se koncem září na výlet s naším průvodcem – máme tip pro každý kraj České republiky.
Svět Isotra
14. září 2022

30 let společnosti ISOTRA

Redakce
6
6720 přečtení
30 let společnosti ISOTRA
Když před třiceti lety vznikla opavská společnost ISOTRA, neměla většina Čechů o venkovním stínění ani ponětí a na interiérové žaluzie se čekalo dva roky. Tehdy švagři Erich Stavař a Bohumír Blachut chytli příležitost za pačesy. Z rodinné firmy vyrostla společnost, která zaměstnává 630 lidí, je držitelem 7 patentů a 33 užitných vzorů a exportuje své výrobky, komponenty a technologie pro výrobu do více než 43 zemí světa. Za tři dekády své existence prodali více než 7 miliónů kusů výrobků stínicí techniky, z toho venkovních žaluzií přibližně 1 milion kusů. O složitých začátcích i cestě k úspěchu jsme si povídali s Erichem Stavařem a Lýdií Blachutovou, která je rovněž již od samého začátku neoddělitelnou součástí společnosti ISOTRA.