Hledat
Svět Isotra
30. září 2019

Pomáháme Rytířům Kladno k dalším vítězstvím!

Redakce
2
1634 přečtení
Pomáháme Rytířům Kladno k dalším vítězstvím!

Máte rádi hokej? My v ISOTRA ano, a také proto jsme se stali jedním z hlavních partnerů hokejového klubu Rytíři Kladno. Logo ISOTRA od nynějška uvidíte na přední straně kladenských dresů, nad rytířskou přilbou.

Vedení společnosti ISOTRA sídlí v Opavě, odkud se to do Kladna může zdát daleko. S kladenským týmem nás toho ale spojuje více než geografická blízkost: jednou z nejvýraznějších vlastností jak klubu, tak i jeho majitele Jaromíra Jágra je bojovnost a odhodlanost k tvrdé práci. Ing. Bohumír Blachut, jednatel společnosti ISOTRA, ke spolupráci uvedl: „Na majiteli klubu Jaromíru Jágrovi bylo znát, že jedná ze srdce a že chce pozvednout klub. Za společnost ISOTRA mohu říct, že chceme a velmi rádi budeme podporovat úspěchy a úspěšné lidi, kteří v životě něco dokázali.“

Marketingový ředitel Rytířů Jiří Kalla potvrzuje, že kladenský klub a ISOTRA nalezly společnou řeč: „Je pro nás velkým potěšením, že můžeme spolupracovat s takovým silným partnerem, kterým ISOTRA bezesporu je. Za klub mohu říct, že nás velmi těší, že máme společné vize, ale hlavně to, že jsme si sedli lidsky, což je v každé spolupráci moc důležité.“ Ing. Blachut přiznává: „S každým setkáním s Jaromírem jsme měli velmi dobrý pocit. Je to člověk velmi podobného myšlení, a navíc stejně tvrdě pracuje. Na tuto spolupráci nehledíme jen obchodní optikou, ale hlavně lidsky.“

Společnost ISOTRA působí na trhu stínicí techniky již více než 27 let, historie Hokejového klubu Kladno sahá až do roku 1924. V roce 2011 se jeho majitelem stal Jaromír Jágr a do ročníku 2011/2012 vstoupili kladenští s novým logem a názvem Rytíři Kladno. Cílem spolupráce ISOTRA a kladenského klubu je dlouhodobě Rytířům pomáhat k co nejlepším výsledkům v extralize – věříme, že naše společná cesta bude příjemná a přínosná pro obě strany.

Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
14. května 2024

Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií

Redakce
4
1634 přečtení
Energetická účinnost a stínicí technika: Snižte spotřebu energií
V dnešní době, kdy se stále více mluví o udržitelnosti a snižování energetické stopy, hrají klíčovou roli v každé domácnosti i energeticky účinná řešení. Jedním z efektivních způsobů, jak můžete snížit spotřebu energie ve svém domě nebo kanceláři, je použití stínicí techniky. Stínicí systémy, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a pergoly, nejenže zlepšují estetiku prostoru, ale také přinášejí významné energetické úspory. Podívejme se blíže, jak může stínicí technika přispět k lepší energetické efektivitě.
Sezónní témata
30. dubna 2024

Ochrana před UV zářením: Jak stínicí technika chrání vás a váš domov

Redakce
3
1634 přečtení
Ochrana před UV zářením: Jak stínicí technika chrání vás a váš domov
Vliv UV záření na zdraví lidí a životnost domácích interiérů je často podceňovaný. Dlouhodobá expozice UV záření může způsobit poškození kůže, zrychlené stárnutí a dokonce i riziko kožních onemocnění. Stejně tak může UV záření postupně poškodit nábytek, podlahy a další prvky interiéru. Řešením, jak se proti těmto rizikům bránit, je efektivní stínicí technika, která může významně snížit množství UV záření pronikajícího do vašeho domova.