Hledat
Sezónní témata
25. března 2019

Konec března je ideální čas na pořízení pergoly!

Redakce
3
1488 přečtení
Konec března je ideální čas na pořízení pergoly!

Pergola poskytne příjemný stín, je skvělým místem pro relax i jako opora pro popínavé rostliny. Pokud uvažujete nad jejím pořízením, je konec března ten správný čas.

K čemu se pergola používá?

Pergola lze využít různými způsoby. Můžete se v ní pohodlně usadit a přečíst si oblíbenou knihu nebo si dát kávu. V tomto případě slouží jako ochrana před deštěm, větrem a slunečními paprsky. Vybrat si však můžete také pergolu, která poslouží jako funkční a zároveň okrasný doplněk. Pergolu lze doplnit o screenové rolety či venkovní žaluzie. Pak už jen stačí rozpálit gril, pozvat přátele a užít si příjemnou atmosféru.

Kdy začít se stavbou pergoly? 

Pergoly jsou drobné stavby, které si opět našly místo v našich zahradách. Postavit jednoduchou konstrukci zvládnete i svépomocí. Chcete-li mít záruku kvalitně provedené práce, je lepší se obrátit na odborníky. Profesionální firma se spolehlivým přístupem vám ušetří čas i peníze. My samozřejmě rádi doporučíme naše pergoly ISOTRA, které se stávají více a více oblíbenými. Stavět pergolu lze kdykoliv od jara do podzimu. Pochopitelné je, že čím dříve bude pergola stát, tím více si ji užijete. Ideálním obdobím je proto konec března, kdy už nás první jarní paprsky lákají k posezení venku.

Tipy pro stavbu

Pergoly poskytují útočiště před sluncem, deštěm či sněhem. Pergoly ISOTRA mají jedinečný design, jsou navrženy tak, aby řešily každou vaši potřebu. Díky stabilní a pevné konstrukci jsou odolné a pevné. Pergolu umístěte do zajímavého kouta zahrady, kde nabídnete hezký výhled do zahrady, do krajiny nebo má zajímavý svůj účel použití, například jako letní kuchyně s grilem. 

Pergola poslouží také jako ozdobný prvek pro dokreslení celkového vzhledu zahrady. Pokud využijete pergolu proto, abyste měli elegantnější přechod z vnitřního prostoru domu do vnějšího, pak ji stačí postavit ke stěně, navíc by tato stavba měla být ve stylu domu a jeho okolí. Vhodně vybranou pergolou zastíníte terasu a vytvoříte tak kouzelný prostor pro stolování a posezení. 

Pro pergoly ISOTRA najdete široké využití. Podívejte se na ně ještě na našich webových stránkách

Redakce

Nejnovější

Dům a zahrada
10. května 2022

Pět podob využití pergoly

Redakce
3
1488 přečtení
Pět podob využití pergoly
Pergola nemusí znamenat jen obytnou terasu nebo přístřešek chránící auto před sněhem. Zjistěte, jak může vypadat pergola a k čemu ji využít na různých místech zahrady.
Svět Isotra
6. května 2022

Bezpečí pro děti: jak vybírat stínicí techniku?

Redakce
3
1488 přečtení
Bezpečí pro děti: jak vybírat stínicí techniku?
Několik desítek tisíc dětí se zranilo a přes dvě stě jich dokonce zemřelo ve Spojených státech od 90. let na následky nehody při zacházení se žaluziemi. Jak na to, aby stínění bylo bezpečné?