Hledat
Svět Isotra
13. března 2023

Jsme „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ i pro rok 2023

Jsme „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ i pro rok 2023
I v 11. ročníku udělování certifikátu „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ jej společnost ISOTRA a.s. získala, stejně jako v minulých letech. Certifikát vydává Svaz podnikatelů ve stínicí technice (SPST) již od roku 2013.

Tento certifikát nelze koupit jako to je zvykem u vydavatelů, kteří s oborem nemají příliš společného. Proto certifikát „Ověřená firma“ vydává svaz SPST, který obor stínění v České republice dlouhodobě zajišťuje.

Aby firma mohla certifikát získat, musí splňovat několik podmínek. Pouze členství nestačí. Certifikát je udělován jednou za rok a firma, která tento certifikát obdržela, má oprávnění používat logo tohoto ocenění. Od roku 2019 je jednou z podmínek přidělení navíc absolvování vzdělávacích aktivit svazu, jehož cílem je stále zlepšovat úroveň pracovníků v našem oboru.

Co získání certifikátu znamená pro Vás?

Jsme pro Vás dlouhodobým spolehlivým dodavatelem. Poskytujeme služby a výrobky v souladu s platnou legislativou, a to především v oblasti kvality, bezpečnosti výrobků a jejich certifikace. Chováme se seriózně vůči zákazníkům a obchodním partnerům. Dodržujeme platební morálku, normy, stanovené certifikace, předpisy a mnoho dalšího.

Pro širokou veřejnost je to záruka, že se na společnost ISOTRA a.s. mohou spolehnout a rozhodně se vyplatí s námi spolupracovat.

Nejnovější

Svět Isotra
16. dubna 2024

Jak pergoly a markýzy oživují exteriéry

Redakce
3
966 přečtení
Jak pergoly a markýzy oživují exteriéry
Zlepšení exteriéru vašeho domu může mít obrovský vliv na jeho celkový vzhled a funkčnost. Pergoly a markýzy jsou dvě stínící řešení, která nejenže přidávají estetický rozměr, ale také zvyšují životní komfort. V tomto článku se podíváme na to, jak pergoly a markýzy oživují exteriéry a přinášejí nové možnosti pro vaše venkovní prostory.
Svět Isotra
16. dubna 2024

5 důvodů, proč přidat venkovní žaluzie do vašeho domova

Redakce
3
966 přečtení
5 důvodů, proč přidat venkovní žaluzie do vašeho domova
Venkovní žaluzie nejsou jen estetickým doplňkem. Jsou multifunkčním řešením, které může vylepšit váš domov mnoha způsoby. Zde je pět klíčových důvodů, proč byste měli zvážit jejich instalaci.