Hledat
Svět Isotra
13. března 2023

Jsme „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ i pro rok 2023

Jsme „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ i pro rok 2023
I v 11. ročníku udělování certifikátu „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ jej společnost ISOTRA a.s. získala, stejně jako v minulých letech. Certifikát vydává Svaz podnikatelů ve stínicí technice (SPST) již od roku 2013.

Tento certifikát nelze koupit jako to je zvykem u vydavatelů, kteří s oborem nemají příliš společného. Proto certifikát „Ověřená firma“ vydává svaz SPST, který obor stínění v České republice dlouhodobě zajišťuje.

Aby firma mohla certifikát získat, musí splňovat několik podmínek. Pouze členství nestačí. Certifikát je udělován jednou za rok a firma, která tento certifikát obdržela, má oprávnění používat logo tohoto ocenění. Od roku 2019 je jednou z podmínek přidělení navíc absolvování vzdělávacích aktivit svazu, jehož cílem je stále zlepšovat úroveň pracovníků v našem oboru.

Co získání certifikátu znamená pro Vás?

Jsme pro Vás dlouhodobým spolehlivým dodavatelem. Poskytujeme služby a výrobky v souladu s platnou legislativou, a to především v oblasti kvality, bezpečnosti výrobků a jejich certifikace. Chováme se seriózně vůči zákazníkům a obchodním partnerům. Dodržujeme platební morálku, normy, stanovené certifikace, předpisy a mnoho dalšího.

Pro širokou veřejnost je to záruka, že se na společnost ISOTRA a.s. mohou spolehnout a rozhodně se vyplatí s námi spolupracovat.

Nejnovější

Sezónní témata
13. října 2023

Oslavte den čokolády

Redakce
2
845 přečtení
Oslavte den čokolády
Kdo by neměl rád čokoládu? Praví čokoholici vědí, při jaké teplotě ji skladovat, při jaké konzumovat a proč by rozhodně neměla přijít na přímé slunce.
Sezónní témata
4. října 2023

Říjen: Ideální čas na výlety a dovolené

Redakce
4
845 přečtení
Říjen: Ideální čas na výlety a dovolené