Hledat
Svět Isotra
13. března 2023

Jsme „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ i pro rok 2023

Jsme „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ i pro rok 2023
I v 11. ročníku udělování certifikátu „Ověřená firma v oboru stínicí techniky“ jej společnost ISOTRA a.s. získala, stejně jako v minulých letech. Certifikát vydává Svaz podnikatelů ve stínicí technice (SPST) již od roku 2013.

Tento certifikát nelze koupit jako to je zvykem u vydavatelů, kteří s oborem nemají příliš společného. Proto certifikát „Ověřená firma“ vydává svaz SPST, který obor stínění v České republice dlouhodobě zajišťuje.

Aby firma mohla certifikát získat, musí splňovat několik podmínek. Pouze členství nestačí. Certifikát je udělován jednou za rok a firma, která tento certifikát obdržela, má oprávnění používat logo tohoto ocenění. Od roku 2019 je jednou z podmínek přidělení navíc absolvování vzdělávacích aktivit svazu, jehož cílem je stále zlepšovat úroveň pracovníků v našem oboru.

Co získání certifikátu znamená pro Vás?

Jsme pro Vás dlouhodobým spolehlivým dodavatelem. Poskytujeme služby a výrobky v souladu s platnou legislativou, a to především v oblasti kvality, bezpečnosti výrobků a jejich certifikace. Chováme se seriózně vůči zákazníkům a obchodním partnerům. Dodržujeme platební morálku, normy, stanovené certifikace, předpisy a mnoho dalšího.

Pro širokou veřejnost je to záruka, že se na společnost ISOTRA a.s. mohou spolehnout a rozhodně se vyplatí s námi spolupracovat.

Nejnovější

Svět Isotra
20. března 2023

Den stínicí techniky připadá na začátek jara

Redakce
3
354 přečtení
Den stínicí techniky připadá na začátek jara
Dne 21. března 2023 vyhlašuje nezisková organizace ES-SO (European Solar Shading Organisation) první "Global Shading Day“ (Světový den stínicí techniky). Cílem je, aby si široká veřejnost a politici na nejvyšší úrovni uvědomili lidské, ekologické a ekonomické přínosy stínicí techniky. Zavedení norem ve stavebních právních předpisech by bylo logickým krokem právě nyní, kdy se změna klimatu nezvratně zrychluje.
Svět Isotra
15. března 2023

Nezávislé solární napájení pro venkovní žaluzie

Redakce
3
354 přečtení
Nezávislé solární napájení pro venkovní žaluzie
Solární panely už dávno nejsou určeny pouze pro solární elektrárny, velké firmy nebo střechy rodinných domů. Malý solární panel dnes může mít každá venkovní žaluzie, screenová roleta a nově i exteriérová roleta.