Hledat
Svět Isotra
26. srpna 2018

ISOTRA rozdává dárky

Redakce
5 min
1443 přečtení
ISOTRA rozdává dárky

Oslavte s námi naše 25. narozeniny a získejte dárek - voucher v hodnotě až 7 000 Kč.

Už 25 let jsme součástí vašich zahrad a domů a taková událost se musí oslavit. Při té příležitosti jsme se rozhodli, že uděláme radost i vám - do konce září rozdáváme vouchery v hodnotě až 7 tisíc korun.

Od skvělého dárku vás dělí jen 3 jednoduché kroky

  • Navštivte naše webové stránky a klikněte na tlačítko Získat voucher. Zobrazí se vám kontaktní formulář, do kterého vyplníte vaše jméno, příjmení a e-mail.
  • Vyberte si, na jaký produkt chcete voucher uplatnit a navštivte nejbližšího prodejce ISOTRA
  • Udělejte objednávku v minimální hodnotě 50 000 Kč a uplatněte na ni váš poukaz

Vybrat si můžete z těchto druhů stínicí techniky

Chcete k bonusu 5 000 Kč získat ještě 2 000 Kč navíc?

Objednejte si řídicí jednotku TaHoma pro automatizaci domácnosti a dáme vám bonus 7 000 Kč k vaší objednávce. Tohoto šikovného pomocníka ovládáte pohodlně ze svého počítače, mobilu nebo tabletu. TaHoma za vás obstará pohyb vjezdové brány, venkovních žaluzií a další stínicí techniky, čímž vám šetří čas strávený manipulací se stínicí technikou.

Voucher můžete získat až do konce září

Akce platí do 30. září 2018. Právě v září je nejvyšší čas, abyste si pořídili stínicí techniku a začali šetřit ještě před začátkem topné sezóny. Vhodná stínicí technika, jako např. venkovní žaluzie, plní mimo jiné izolační funkci - chrání vaše okna před povětrnostními vlivy, jako je silný vítr, déšť a sníh. Bez venkovních žaluzií pronikne chlad a zima i přes okno, čímž se snižuje teplota v interiéru a vy musíte víc topit. Díky venkovním žaluziím tento problém odpadá.

Redakce

Nejnovější

Svět Isotra
22. června 2022

Výhody bioklimatické pergoly, které si na první pohled neuvědomíte

Redakce
3
1443 přečtení
Výhody bioklimatické pergoly, které si na první pohled neuvědomíte
Jaký přístřešek na zahradu? Hliníková bioklimatická pergola má spoustu jedinečných vlastností, které dokážou pobyt na terase zpříjemnit.
Udělej si sám
20. června 2022

Životní změny: narození miminka

Redakce
3
1443 přečtení
Životní změny: narození miminka
Když má do domácnosti přibýt miminko, budou potřeba nejrůznější úpravy. Ať už v rámci pohodlí, bezpečnosti nebo nových úložných prostor.