• hledat
  • facebook
Svět Isotra 26. srpen 2018

ISOTRA rozdává dárky

redakce 5 min 715 přečtení
ISOTRA rozdává dárky

Oslavte s námi naše 25. narozeniny a získejte dárek - voucher v hodnotě až 7 000 Kč.

Už 25 let jsme součástí vašich zahrad a domů a taková událost se musí oslavit. Při té příležitosti jsme se rozhodli, že uděláme radost i vám - do konce září rozdáváme vouchery v hodnotě až 7 tisíc korun.

Od skvělého dárku vás dělí jen 3 jednoduché kroky:

  1. Navštivte naše webové stránky a klikněte na tlačítko Získat voucher. Zobrazí se vám kontaktní formulář, do kterého vyplníte vaše jméno, příjmení a e-mail.
  2. Vyberte si, na jaký produkt chcete voucher uplatnit a navštivte nejbližšího prodejce ISOTRA
  3. Udělejte objednávku v minimální hodnotě 50 000 Kč a uplatněte na ni váš poukaz

Vybrat si můžete z těchto druhů stínicí techniky:

Chcete k bonusu 5 000 Kč získat ještě 2 000 Kč navíc?

Objednejte si řídicí jednotku TaHoma pro automatizaci domácnosti a dáme vám bonus 7 000 Kč k vaší objednávce. Tohoto šikovného pomocníka ovládáte pohodlně ze svého počítače, mobilu nebo tabletu. TaHoma za vás obstará pohyb vjezdové brány, venkovních žaluzií a další stínicí techniky, čímž vám šetří čas strávený manipulací se stínicí technikou.

Voucher můžete získat až do konce září.

Akce platí do 30. září 2018. Právě v září je nejvyšší čas, abyste si pořídili stínicí techniku a začali šetřit ještě před začátkem topné sezóny. Vhodná stínicí technika, jako např. venkovní žaluzie, plní mimo jiné izolační funkci - chrání vaše okna před povětrnostními vlivy, jako je silný vítr, déšť a sníh. Bez venkovních žaluzií pronikne chlad a zima i přes okno, čímž se snižuje teplota v interiéru a vy musíte víc topit. Díky venkovním žaluziím tento problém odpadá.

Nejnovější