Hledat
Svět Isotra
26. srpna 2018

ISOTRA rozdává dárky

Redakce
5 min
1823 přečtení
ISOTRA rozdává dárky

Oslavte s námi naše 25. narozeniny a získejte dárek - voucher v hodnotě až 7 000 Kč.

Už 25 let jsme součástí vašich zahrad a domů a taková událost se musí oslavit. Při té příležitosti jsme se rozhodli, že uděláme radost i vám - do konce září rozdáváme vouchery v hodnotě až 7 tisíc korun.

Od skvělého dárku vás dělí jen 3 jednoduché kroky

  • Navštivte naše webové stránky a klikněte na tlačítko Získat voucher. Zobrazí se vám kontaktní formulář, do kterého vyplníte vaše jméno, příjmení a e-mail.
  • Vyberte si, na jaký produkt chcete voucher uplatnit a navštivte nejbližšího prodejce ISOTRA
  • Udělejte objednávku v minimální hodnotě 50 000 Kč a uplatněte na ni váš poukaz

Vybrat si můžete z těchto druhů stínicí techniky

Chcete k bonusu 5 000 Kč získat ještě 2 000 Kč navíc?

Objednejte si řídicí jednotku TaHoma pro automatizaci domácnosti a dáme vám bonus 7 000 Kč k vaší objednávce. Tohoto šikovného pomocníka ovládáte pohodlně ze svého počítače, mobilu nebo tabletu. TaHoma za vás obstará pohyb vjezdové brány, venkovních žaluzií a další stínicí techniky, čímž vám šetří čas strávený manipulací se stínicí technikou.

Voucher můžete získat až do konce září

Akce platí do 30. září 2018. Právě v září je nejvyšší čas, abyste si pořídili stínicí techniku a začali šetřit ještě před začátkem topné sezóny. Vhodná stínicí technika, jako např. venkovní žaluzie, plní mimo jiné izolační funkci - chrání vaše okna před povětrnostními vlivy, jako je silný vítr, déšť a sníh. Bez venkovních žaluzií pronikne chlad a zima i přes okno, čímž se snižuje teplota v interiéru a vy musíte víc topit. Díky venkovním žaluziím tento problém odpadá.

Redakce

Nejnovější

Sezónní témata
1. prosince 2023

Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu

Redakce
3
1823 přečtení
Domov jako wellness centrum: Jak design ovlivňuje zdraví a pohodu
Doma trávíme velkou část dne a během té doby neustále vnímáme atmosféru našeho bydlení, i v tom případě, že se zrovna soustředíme na něco jiného. Zařízení a design našeho domova tak bezprostředně ovlivňuje naši psychickou pohodu a zprostředkovaně také naše psychické i fyzické zdraví. Jak na to, aby nám doma bylo co nejlépe?
Sezónní témata
13. října 2023

Oslavte den čokolády

Redakce
2
1823 přečtení
Oslavte den čokolády
Kdo by neměl rád čokoládu? Praví čokoholici vědí, při jaké teplotě ji skladovat, při jaké konzumovat a proč by rozhodně neměla přijít na přímé slunce.